Parafia Werynia Parafia Werynia Parafia Weryniaa Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w WeryniParafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni
Ogłoszenia

2020-05-25

Intencje Mszalne

2020-05-24

Ogłoszenia Duszpasterskie - Uroczystość Wniebowstąpienia (24.05.2020r.)

2020-05-18

Intencje Mszalne

2020-05-17

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela VI Wielkanocna (17.05.2020r)
Copyright © 2020 by Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni.
Realizacja CodeGroup
Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w WeryniParafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w WeryniParafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w WeryniParafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w WeryniParafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni

Ogłoszenie

2017-12-03
Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela I Adwentu (03.12.2017r)

  1. Rozpoczynamy Adwent, czas przygotowania na przyjście Pana i nowy rok duszpasterski. Niech roraty, nowenny przed Niepokalanym Poczęciem NMP i Bożym Narodzeniem, zaproszenie do trzeźwości i abstynencji, rekolekcje, spowiedź adwentowa, modlitwa rodzinna będą okazją do dobrego przygotowania do świąt Bożego Narodzenia.

  2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w środę wsp. św. Mikołaja, we czwartek wsp. św. Ambrożego, w piątek Uroczystość NP N M Panny.

  3. W środę nowenna do MBN Pomocy. Zapraszamy kandydatów do bierzmowania wraz z Rodzicami. Po Mszy św. spotkanie Członków Akcji Katolickiej i Sympatyków.

  4. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca.

  5. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest jako pomoc na budowę nowego kościoła w Słocinie pw. bł. ks. Findysza.

  6. W poniedziałek rozpoczną się prace plastyków w naszej świątyni. Dziękujemy rodzinie Koń za użyczenie rusztowań a P. Andrzejowi Trojnackiemu i Jerzemu Kolano za montaż.

  7. We wtorek zostanie podstawiony kontener na makulaturę, jest to kontynuacja pomocy ks. Edwardowi Ryfie z Czadu.

  8. W II niedzielę Adwentu, 10 grudnia br. obchodzimy XVIII Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Celem tego dnia jest duchowe i materialne wsparcie Kościoła katolickiego w krajach Europy Wschodniej, Rosji i Azji Środkowej. Prosimy o włączenie się w modlitwę i zbiórkę do puszek w celu wsparcia materialnego osób zaangażowanych w pracę duszpasterską, katechetyczną i charytatywną Kościoła katolickiego na Wschodzie.

  9. Bóg zapłać drużynom ministrantów i opiekunowi Kamilowi Czachorowi za udział w dekanalnym turnieju piłki nożnej ministrantów.

  10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy kolejne Rodziny: