2020-05-25

2020-05-24

Ogłoszenia Duszpasterskie - Uroczystość Wniebowstąpienia (24.05.2020r.)

2020-05-18

2020-05-17

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela VI Wielkanocna (17.05.2020r)
Copyright © 2020 by Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni.

2017-11-12
Ogłoszenia niedziela XXXII zwykła (12.11.2017r)

1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek wsp. śś Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka, Krystyna, w piątek wsp. św. Elżbiet Węgierskiej, w sobotę wsp. bł. Karoliny Kózki Patronki dicezji.

2. W środę Nowenna do M. B. N. Pomocy. Zapraszamy szczególnie dzieci z kl. III Sz. P. i młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania. Po Mszy św. spotkanie Pań z Zespołu Caritas.

3. Zachęcamy do udziału w modlitwach wypominkowych.

4. Dzisiejszą niedzielę przeżywamy jako IX Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Dlatego podejmujemy modlitwę w tej intencji a na zewnątrz kościoła tak jak w całej Polsce będzie zbiórka do puszek na ten cel.

5. Rekolekcje adwentowe w tym roku poprowadzi ks. Marek Blecharczyk.W terminie od 15-17 grudnia. Módlmy się w int. Ojca Rekolekcjonisty i o dobre owoce rekolekcji dla nas.

6. Bóg zapłać P. Sylwii i Grzegorzowi Starcom wraz ze scholą za przygotowanie i poprowadzenie wieczornicy patriotycznej 11XI.

7. Bóg zapłać za ofiary na Seminarium. Złożyliśmy 1051.65gr

8. Po Mszy św. o godz. 8.00 spotkanie scholii.

9. Za tydzień składka na ogrzewanie kościoła.

10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy kolejne Rodziny: Marii Dragan, Bożeny Kościelny, Zofii Rozmus, Henryka Białka, Zofii Tylutkiej, Ewy Rams.