Parafia Werynia Parafia Werynia Parafia Weryniaa Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w WeryniParafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni
Ogłoszenia

2020-05-25

Intencje Mszalne

2020-05-24

Ogłoszenia Duszpasterskie - Uroczystość Wniebowstąpienia (24.05.2020r.)

2020-05-18

Intencje Mszalne

2020-05-17

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela VI Wielkanocna (17.05.2020r)
Copyright © 2020 by Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni.
Realizacja CodeGroup
Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w WeryniParafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w WeryniParafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w WeryniParafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w WeryniParafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni

Ogłoszenie

2015-12-06
Ogłoszenia Duszpasterskie - II Niedziela Adwentu (06.12. 2015r.)

  1. Dzisiejsza niedziela, zgodnie z zarządzeniem Konferencji Episkopatu Polski jest dniem modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi Katolickiemu na Wschodzie. W związku z tym we wszystkich kościołach naszej Ojczyzny przeprowadzana jest zbiórka do puszek. Zechciejmy swoją modlitwą i ofiarą wesprzeć Kościół na Wschodzie.

  2. We wtorek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. o 8, 10 i 17. W czasie Mszy św. wieczornej dzieci przygotowujące się do I Komunii św. otrzymają medaliki. Również w tym dniu w Kościele powszechnym rozpoczyna się Jubileuszowy Rok Miłosierdzia. Natomiast w niedzielę 13 grudnia zostaną otwarte drzwi Miłosierdzia w Katedrze Rzeszowskiej. Kościołem posiadającym przywilej odpustu Roku Miłosierdzia, będzie w naszym rejonie Kolegiata Kolbuszowska.

  3. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: we czwartek wsp. św. Łucji, w piątek wsp. św. Jana od Krzyża,

  4. W środę Nowenna do M. B. N. Pomocy. Po spotkanie Pań z Zespołu Caritas.

  5. We czwartek po Mszy św. spotkanie dla młodzieży z kl. III gimnazjum.

  6. W niedzielę, 13 grudnia będziemy przeżywać kolejną rocznicę wybuchu stanu wojennego. Będziemy się modlić w int. Ojczyzny.

  7. Akcja Katolicka pozyskała z Baku Żywności 20 ton jabłek. Będzie można skorzystać, zapraszamy. Godzina rozładunku transportu zostanie podana w środę lub we czwartek.

  8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy do sprzątania Rodziny: Justyny Czachor, Teresy Blat, Ireny Kret, Krystyny Plis, Beaty Reguła, Bogusława Reguły.