Parafia Werynia Parafia Werynia Parafia Weryniaa Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w WeryniParafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni
Ogłoszenia

2020-05-25

Intencje Mszalne

2020-05-24

Ogłoszenia Duszpasterskie - Uroczystość Wniebowstąpienia (24.05.2020r.)

2020-05-18

Intencje Mszalne

2020-05-17

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela VI Wielkanocna (17.05.2020r)
Copyright © 2020 by Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni.
Realizacja CodeGroup
Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w WeryniParafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w WeryniParafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w WeryniParafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w WeryniParafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni

Ogłoszenie

2014-11-09
Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXXII zwykła (Święto Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej - 09.11.2014r)

1.Dziś na sumie uroczyste wprowadzenie relikwii bł. Karoliny do naszej świątyni.


 2. Obecną niedzielę przeżywamy jako Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym w Syrii. Dlatego podejmujemy modlitwę w tej intencji a na zewnątrz kościoła tak jak w całej Polsce będzie zbiórka do puszek na ten cel.


 3. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w pon. wsp. św. Leona Wielkiego, we wtorek wsp. św. Marcina z Tours, w środę wsp. św. Jozafata Kuncewicza, we czwartek wsp. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna.


 4. We wtorek 11 listopada Narodowe Święto Niepodległości (96 rocznica odzyskania niepodległości) podczas wieczornego nabożeństwa modlić się będziemy w int. naszej Ojczyzny i za poległych w jej obronie. Po Mszy św. odbędzie się wieczornica patriotyczna przygotowana przez P. Sylwię i Grzegorza Starców wraz ze Scholą Młodszą. Natomiast KSM zaprasza na godz. 20.00 na czuwanie modlitewne w int. Ojczyzny. Serdecznie zapraszamy parafian do udziału w modlitwach. Prosimy o wywieszenie flag narodowych.


 5. W środę nowenn do M B N Pomocy. Po Mszy św. spotkanie Pań z Zespołu Caritas.


 6. Bóg zapłać P. Józefowi i Władysławowi za wymianę rynny na kościele, P. Bogdanowi Stróżowi za remont jednej z ławek w kościele, a P Andrzejowi Trojnackiemu i Jerzemu Kolano za poprawienie stanu kostki przy wjeździe na parking przy plebani. P. Sylwii i Grzegorzowi Starcom dziękujemy za przygotowanie dekoracji na dzisiejszą uroczystość.


 7. Bóg zapłać P. Jackowi Rząsie, Krystianowi i Maksymilianowi Pyrom za wywiezienie liści z terenu przykościelnego a P. Kazimierzowi Kurdzielowi za użyczenie ciągnika.


 8. Za tydzień składka na potrzeby parafii.


 9. Spotkanie scholi w poniedziałek o godz. 14.00. na plebani.


10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy do sprzątania Rodziny: Teresy Blat, Krystyny Plis, Ireny Guźda, Zbigniewa Reguły, Beaty Reguła, Jana Kabały a o pokierowanie pracami prosimy Pana Kościelnego.