2019-12-09

2019-12-08

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela II Adwentu Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny (08.12.2019r)

2019-12-02

2019-12-01

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela I Adwentu (01.12.2019r)

2013-11-24
Ogłoszenia Duszpasterskie - Uroczystość Chrystusa Króla - Niedziela XXXIV zwykła (24.11.2013r)
1. Dziś w - ostatnią niedzielę Roku Liturgicznego oddajemy cześć Chrystusowi Królowi Wszechświata. Jest to święto patronalne Akcji Katolickiej i KSM. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i odmówienie aktu poświęcenia się rodzaju ludzkiego Najświętszemu Sercu Jezusowemu. Również dziś uroczyście w całym Kościele kończymy Rok Wiary. Za odmówienie wyznania wiary można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami

2. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Adwent i nowy rok liturgiczny. Zachęcamy parafian do udziału w tych pięknych nabożeństwach ku czci Matki Najświętszej. Rekolekcje adwentowe w naszej parafii przeżywać będziemy od 15-18 grudnia. Wygłosi je ks. dr Sławomir Zych z KUL. Módlmy się o potrzebne łaski dla nas i Ks. Rekolekcjonisty.

3. Za tydzień po sumie zmiana tajemnic Różańcowych.

4. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w sobotę święto św. Andrzeja Apostoła.

5. W środę nowenna do M B N Pomocy. Zapraszamy szczególnie dzieci i rodziców
z kl. II oraz kandydatów do bierzmowania. Po Mszy św. spotkanie dla kandydatów

6. Dziś po Mszy św. o godz. 8.00 spotkanie scholi na plebani.

7. W związku ze spotkaniem ze św. Mikołajem które będzie miało miejsce w piątek ( 6 XII) w naszej świątyni, prosimy zainteresowanych rodziców o kontakt w zakrystii. W tym dniu modlitwy wypominkowe będą pół godziny przed Mszą św.

8. Bóg zapłać za ofiary z ubiegłej niedzieli. Złożyliśmy 4649 zł. I 5 $ USA. Jako pomoc dla Filipin ofiarowaliśmy 1225zł.

9. Bóg zapłać P. Andrzejowi Trojnackiemu za ułożenie betonowych korytek powyżej plebani a osobom, które ufundowały te korytka - składamy serdeczne podziękowanie. Bóg zapłać za założenie nowego baneru na kolejny Rok Liturgiczny.

10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy do sprzątania Rodziny: Aliny Bieleń, Tresy Popek, Małgorzaty Mastalerz, Krystyny Byczek, Iwony Mazur a o pokierowanie pracami prosimy Pana Kościelnego.