2020-05-25

2020-05-24

Ogłoszenia Duszpasterskie - Uroczystość Wniebowstąpienia (24.05.2020r.)

2020-05-18

2020-05-17

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela VI Wielkanocna (17.05.2020r)
Copyright © 2020 by Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni.

2010-12-25
Ogłoszenia Duszpasterskie - Uroczystość Narodzenia Pańskiego (25.12.2010r)
1. Jutro przypada Święto św. Rodziny. W czasie Mszy św. poświęcimy owies. Taca jutrzejsza przeznaczona będzie na potrzeby Instytutu J P II w Rzeszowie.

2. Jest do nabycia nowy świąteczny numer Maksymiliana wraz z jubileuszowym kalendarzem wydanym z racji 50 lecia kapłaństwa naszego Ks. Dziekana.

3. Serdeczne "Bóg zapłać" składamy wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia świąt Bożego Narodzenia. I tak:
a) Panu Kościelnemu i Panu Adamowi Rząsie za przygotowanie szopki wszelkie prace przedświąteczne w kościele i przed kościołem,
b) Parafianom za ofiarowanie i przywóz choinek
c) Młodzieży KSM za pomoc w wystroju świątyni
d) Liturgicznej Służbie Ołtarza,
e) Młodzieży za przygotowanie czuwania przed Pasterką,
f) Panu Organiście
g) Wszystkim, których nie wymieniliśmy po nazwisku, a którzy aktywnie włączyli się w przygotowanie Uroczystości.

2. Ciesząc się z faktu przyjścia na świat Syna Bożego życzymy Parafianom, Dobrodziejom i przybyłym do nas Gościom radosnych, zdrowych, przeżywanych z Bogiem świąt Bożego Narodzenia oraz dużo łask i wszelkiego dobra od Bożej Dzieciny.