Parafia Werynia Parafia Werynia Parafia Weryniaa Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w WeryniParafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni
Ogłoszenia

2023-11-27

Intencje Mszy św.

2023-11-26

UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA, KRÓLA WSZECHŚWIATA (26 listopada 2023) - OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

2023-11-20

Intencje Mszy św.

2023-11-19

TRZYDZIESTA TRZECIA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU (19 listopada 2023 r.) - OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
Copyright © 2023 by Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni.
Realizacja CodeGroup
Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w WeryniParafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w WeryniParafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w WeryniParafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w WeryniParafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni

Ogłoszenie

2023-11-12
TRZYDZIESTA DRUGA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU (12 listopada 2023) - OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 1. W dzisiejszą niedzielę, 12 listopada, przeżywamy XV Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym, pod hasłem „To jest nasz dom”.

 2. Modlitwy wypominkowe za zmarłych od poniedziałku do soboty po Mszy św. wieczornej. Serdecznie zapraszam i zachęcam drogich parafian do udziału w tym nabożeństwie, każdy z nas takiej modlitwy będzie kiedyś potrzebował. Ofiarujmy naszym bliskim zmarłym i duszą czyśćcowym łaskę odpustów.

 3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zapraszam do wspólnej modlitwy dzieci, młodzież, dorosłych.

 4. Serdeczne Bóg zapłać za nabożeństwo patriotyczne z okazji 11 – go listopada, przygotowane przez uczniów i nauczycieli z naszej szkoły podstawowej i modlitwy za naszą Ojczyznę, oraz za wywieszone flagi narodowe dające świadectwo o naszym patriotyzmie.

 5. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary na Seminarium.

 6. Zapraszam na spotkanie Radę Duszpasterską w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 15.00. Będziemy wspólnie omawiać sprawę uposażenia Pana Kościelnego i Pana Organisty.

 7. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca – składka inwestycyjna.

 8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień do sprzątania proszę Rodziny Państwa: Jadwiga Gołębiowska, Małgorzata Hutta, Joanna Bielak, Halina Bujak, Jan Mytych, Józefa Mytych i Ewa Skrzypczak.

 9. Solenizantom i jubilatom tygodnia składam serdeczne życzenia, wielu darów uproszonych za przyczyną świętych patronów.


W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM: • 13 XI – Święci Benedykt, Jan, Mateusz, Izaak i Krystyn (†1003), eremici i misjonarze, działający
  w okolicach Międzyrzecza za czasów Bolesława Chrobrego, pierwsi polscy męczennicy wyniesieni do chwały ołtarzy.

 • 17 XI – św. Elżbieta Węgierska (1207-1231), zakonnica, żona Ludwika IV, po śmierci męża poświęciła się wychowaniu dzieci, modlitwie, znana z niezwykłego miłosierdzia wobec ubogich.

 • 18 XI – bł. Karolina Kózka (1898-1914), dziewica i męczennica, zginęła w obronie czystości, patronka Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży i Ruchu Czystych Serc.