Parafia Werynia Parafia Werynia Parafia Weryniaa Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w WeryniParafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni
Ogłoszenia

2023-11-27

Intencje Mszy św.

2023-11-26

UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA, KRÓLA WSZECHŚWIATA (26 listopada 2023) - OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

2023-11-20

Intencje Mszy św.

2023-11-19

TRZYDZIESTA TRZECIA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU (19 listopada 2023 r.) - OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
Copyright © 2023 by Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni.
Realizacja CodeGroup
Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w WeryniParafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w WeryniParafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w WeryniParafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w WeryniParafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni

Ogłoszenie

2023-11-05
TRZYDZIESTA PIERWSZ NIEDZIELA W CIĄGU ROKU (5 listopada 2023 r.) - OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 1. Zakończyły się Nabożeństwa październikowe. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w modlitwę Różańcową; rodzicom, dzieciom, grupom parafialnym, młodzieży kl. VIII i osobom prowadzącym Różaniec przed Mszą św. Dziękuję Pani Małgorzacie Rozmus za prowadzenie Różańca z dziećmi. Serdecznie dziękuję Panu Jackowi za organizowanie i prowadzenie Różańca o godz. 20.00.

 2. Modlitwy wypominkowe za zmarłych od poniedziałku do soboty po Mszy św. wieczornej.

 3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zapraszamy do wspólnej modlitwy dzieci, młodzież, dorosłych. Po nabożeństwie Akcja Katolicka i Caritas zapraszają na Różaniec za zmarłych na cmentarz do Kolbuszowej. Zbiórka na parkingu.

 4. W sobotę, Święto Niepodległości, 11 listopada, zapraszam na Mszę św. o godz. 10.00 i 17.00. Po Mszy wieczornej nabożeństwo patriotyczne przygotowane przez uczniów i nauczycieli z naszej szkoły podstawowej. Serdecznie zapraszam rodziców, dziadków, babcie i rodzeństwo, weźmy udział w tym wydarzeniu, które przygotowały wasze dzieci i wnuki. Zapraszam do modlitwy za naszą Ojczyznę i proszę wywieśmy flagi dając świadectwo naszego patriotyzmu. 

 5. W niedzielę, 12 listopada, będziemy przeżywać XV Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym, pod hasłem „To jest nasz dom”.

 6. Dziś zbiórka do puszek w ramach zbiórki jesiennej na rzecz Wyższego Seminarium Duchownego w Rzeszowie. Wszystkim za ten dar serca Ks. Rektor, Księża Przełożeni i Alumni składają z serca płynące Bóg zapłać i zapewniają o codziennej modlitwie w intencji dobroczyńców.

 7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień do sprzątania proszę Rodziny Państwa: Małgorzata Stachnik, Małgorzata Kościólek. Teresa Wrońska, Wiesław Wójcik i Maria Wójcik.

 8. Dzisiaj w naszej świątyni wystawa p.t. „ Niedokończone Msze Wołyńskie”.

 9. Wszystkim jubilatom i solenizantom życzę otwartości na Boże słowo oraz odwagi w podejmowaniu codziennych obowiązków względem Boga i bliźniego.


W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM: • 9 XI – rocznica poświęcenia bazyliki laterańskiej.

 • 11 XIśw. Marcin z Tours (316-397), rzymski legionista, ojciec życia zakonnego we Francji, biskup,

 • 12 XI – św. Jozafat (1580-1623), biskup połocki obrządku wschodniego, zamęczony za wierność unii z Rzymem,