Parafia Werynia Parafia Werynia Parafia Weryniaa Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w WeryniParafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni
Ogłoszenia

2023-09-25

Intencje Mszy św.

2023-09-24

DWUDZIESTA PIĄTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU (24 września 2023) - OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

2023-09-18

Intencje Mszy św.

2023-09-17

DWUDZIESTA CZWARTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU (17 września 2023) - OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
Copyright © 2023 by Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni.
Realizacja CodeGroup
Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w WeryniParafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w WeryniParafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w WeryniParafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w WeryniParafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni

Ogłoszenie

2023-06-04
Ogłoszenia Duszpasterskie - Uroczystość Trójcy Świętej (04.06.2023r.)

  1. Dziś odpust w Mechowcu o godz. 11.00.  

  2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek wsp. św. Bonifacego.

  3. W środę Nowenna do M. B. N. Pomocy.

  4. We czwartek przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa P Msze św. w tym dniu o 7.00, o 10.00 i po południu o godz. 15.00.  Po Mszy św. o godz. 10.00 wyruszymy w procesji eucharystycznej do 4 ołtarzy. Pamiętajmy, że udział w procesji jest publicznym aktem wyznania i zamanifestowania naszej wiary. Dziękując Jezusowi za dar Eucharystii zaangażujmy się w przygotowanie ołtarzy. Prosimy także wszystkich parafian o udekorowanie domów, wystawienie obrazów. Wieczorem o godz. 18.00 wyjazd na koncert „Jednego Serca, Jednego Ducha” powrót ok. godz. 23.00. Zapisy na wyjazd w zakrystii do wtorku. W niedzielę procesja po Mszy św. o godz. 10.00.

  5. Na uroczystą procesję prosimy członków OSP w galowych strojach. Prosimy nadto przygotować feretrony i sztandary. W procesji winny wziąć udział wszystkie dzieci. Dzieci I-komunijne niech przyjdą w odświętnych strojach.

  6. Kościelny prosi odpowiedzialnych za poszczególne ołtarze Bożego Ciała by przyszli przeglądnąć metalowe elementy konstrukcji, we wtorek po wieczornej Mszy św.

  7. Członkowie AK z Rzeszowa zapraszają na spektakl o Rozalii Celakównie zwanej Apostołką Intronizacji Najświętszego Serca Jezusowego, do WDK w Weryni godz. 16.30.

  8. Bóg zapłać Panom Kazimierzowi Magdzie, Maciejowi Frysztakowi i Kazimierzowi Kurdzielowi za pracę ciągnikiem na rzecz parafii. Bóg zapłać osobom które pomogły i tym które wykonały grill dla młodzieży.

  9. Od dłuższego czasu rodzina z Kolbuszowej Górnej zwraca się o pomoc w zakupie specjalistycznego wózka inwalidzkiego dla syna po wypadku. Za tydzień Panie z Zespołu Caritas będą zbierać wolne datki do puszek na ten cel.

  10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień do sprzątania prosimy Rodziny: Skowron, Starzec, Wilk, Micek, Kolano, Pyra.