2022-12-05

2022-12-04

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela II Adwentu (04.12.2022 r.)

2022-11-28

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela I Adwentu (27.11.2022r)

2022-11-20

STANOWISKO RADY STAŁEJ KONFERENCJI EPISKOPATU POLSKI WOBEC DZIAŁAŃ JANA PAWŁA II ODNOSZĄCYCH SIĘ DO PRZESTĘPSTW SEKSUALNYCH WOBEC MAŁOLETNICH
Copyright © 2022 by Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni.

2022-10-02
Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXVII zwykła (02.10.2022r)

1. Zmiana Tajemnic Różańcowych po Mszy św. o godz. 10.00.

2. Za tydzień będziemy obchodzić niedzielę św. Franciszka pod hasłem „Mniej znaczy więcej. Radość z dzielenia”

3. W liturgii w tym tygodniu wspominamy:

4. W środę nowenna do M B N Pomocy. Członków Akcji Katolickiej i sympatyków zapraszamy na plebanie po Mszy św.

5. Spotkanie scholi dziś o godz. 9.00.

6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Spowiedź św. w te dni godzinę przed wieczornym nabożeństwem. We czwartek zapraszamy dzieci w piątek starszych. Chorych odwiedzimy z posługą duszpasterską w piątek od godz. 8.00. W piątek na wieczorne nabożeństwo zapraszamy dzieci i młodzież z Rodzicami z kl. III, VII i VIII. Dzieci z kl. III otrzymają różańce.

7. Spotkanie członków Rady Duszpasterskiej na plebani w najbliższą niedzielę po Mszy św. o godz. 15.00. Serdecznie zapraszamy.

8. Kościół otwarty codziennie od 7.00 do 19.00. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja od 16.30 a o 17.00 modlitwa Różańcowa i Msza św.. Zapraszamy.

9. Serdeczne podziękowanie składa Stowarzyszenie za ofiary składane po koncercie „Bo jesteś ty”. Kwotę przekazano rodzinie na potrzeby rehabilitacji.

10. Bóg zapłać za ofiary na Radio Via.

11. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień do sprzątania prosimy Rodziny: Wójcicki, Kwaśnik, Starzec, Grzywacz, Wójcicki, Wroński, Sitarz.

12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.