2020-10-27

K O M U N I K A T

2020-10-26

Warunki zyskania odpustu zupełnego w listopadzie

2020-10-26

2020-10-25

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXX zwykła (25.10.2020r.)
Copyright © 2020 by Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni.

2020-10-04
Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXVII zwykła (04.10.2020r.)

1. Po sumie zmiana Tajemnic Różańcowych.

2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek wsp. św. Faustyny Kowalskiej, w środę wsp. N M Panny Różańcowej,

3. W środę Nowenna do M. B. N. Pomocy. Zapraszamy dzieci z kl. III i młodzież przygotowującą się do Bierzmowania. Po Mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej.

4. Zachęcamy do licznego udziału w nabożeństwach Różańcowych o godz. 17.00 i dla pracujących o godz. 20.00.

5. W niedzielę, 13 października, będziemy przeżywać XVIII Dzień Papieski. Z tej racji jak co roku zbierać będziemy ofiary do puszek na zewnątrz kościoła na rzecz stypendiów dla młodzieży uzdolnionej a pochodzącej z rodzin ubogich

6. Zbliża się miesiąc pamięci modlitewnej o naszych zmarłych. Jak co roku, tak i w tym, przyjmować będziemy na wypominki „bowiem zbawienną jest rzeczą modlić się za umarłych, aby zostali uwolnieni od grzechów”. Informujemy parafian, że będziemy przyjmować na wypominki miesięczne i roczne. Przy wypominkach rocznych prosimy zaznaczyć przed którą Mszą św. mają być wspominani nasi zmarli.

7. Dziś taca na Seminarium Duchowne i jednocześnie prośba by potraktować ją jako zbiórkę jesienną na rzecz tegoż Seminarium.

8. Bóg zapłać Paniom z Zespołu Caritas za pomoc w zbiórce na pomoc migrantom, złożyliśmy 894zł.

9. Kościół codziennie otwarty od godz. 7.00 do 20.00, oraz wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja codziennie oprócz od godz. 15.00 do 17.00.

10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień do sprzątania prosimy Rodziny: Cebula, Kurdziel, Rachwał, Pastuła, Rozmus.

Do użytku wewnętrznego