2020-10-27

K O M U N I K A T

2020-10-26

Warunki zyskania odpustu zupełnego w listopadzie

2020-10-26

2020-10-25

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXX zwykła (25.10.2020r.)
Copyright © 2020 by Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni.

2020-09-27
Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXVI zwykła (27.09.2020r.)

1. Za tydzień po sumie zmiana Tajemnic Różańcowych.

2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek wsp. św. Wacława, we wtorek święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, w środę wsp. św. Hieronima, we czwartek wsp. św. Teresy od Dzieciątka Jezus, w piątek wsp. świętych Aniołów Stróżów.

3. W środę Nowenna do M. B. N. Pomocy. Zapraszamy dzieci z kl. III, dla których, będzie poświęcenie różańców, młodzież przygotowującą się do Bierzmowania. Po Mszy św. zbiórka ministrantów.

4. We czwartek rozpoczyna się miesiąc październik - miesiąc modlitwy różańcowej. Zachęcamy wiernych do odmawiania różańca, aby rozważać tajemnice życia Jezusa i Matki Najświętszej. Rodziców prosimy o przypominanie dzieciom i zachęcanie ich własnym przykładem do tej pięknej praktyki odmawiania różańca w kościele. Informujemy, że pod zwykłymi warunkami za udział w nabożeństwie różańcowym - można zyskać odpust zupełny. Nabożeństwa będą w dni powszednie, od wtorku
    o godz. 17.00, a po nich Msza św., w niedzielę zaś o godz. 15.00. W dni powszednie od poniedziałku do piątku różaniec dla pracujących o godz. 20.00.

5. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W związku z tym spowiedź św. we czwartek i piątek od godz. 16.00. Msza św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa w tym dniu o 6.30 i po różańcu o 17.00. Od 8.00 - odwiedzimy chorych z posługą duszpasterską.

6. Dziś zbiórka do puszek na pomoc migrantom.

7. Bóg zapłać za ofiary na cele inwestycyjne parafii. Złożyliśmy 7580,60gr. i 20 E. Bóg zapłać za ofiarę na mozaikę rodzicom młodzieży, która przyjęła w ubiegły poniedziałek sakrament Bierzmowania.

8. Za tydzień taca na Seminarium Duchowne i jednocześnie prośba by potraktować ją jako zbiórkę jesienną na rzecz tegoż Seminarium.

9. Kościół codziennie otwarty od godz. 7.00 do 20.00, oraz wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja codziennie oprócz od godz. 15.00 do 17.00. Zapraszamy również do łączenia się w modlitwie różańcowej o 20.00.

10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień do sprzątania prosimy Rodziny: Czachor, Sudoł, Sudoł, Gołąb, Wilk, Mytych.

Do użytku wewnętrznego