2020-10-27

K O M U N I K A T

2020-10-26

Warunki zyskania odpustu zupełnego w listopadzie

2020-10-26

2020-10-25

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXX zwykła (25.10.2020r.)
Copyright © 2020 by Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni.

2020-09-20
Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXV zwykła (20.09.2020r.)

1. Młodzież z naszej parafii przyjmie Sakrament Bierzmowania w Kolbuszowskiej Kolegiacie z rąk JE Ks. Biskupa Kazimierza Górnego, w najbliższy poniedziałek o godz. 18.00. Polecajmy ich w naszych modlitwach.

2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek święto św. Mateusza AP,  w środę wsp. św. O Pio z Pietrelciny.

3. W środę Nowenna do M B N Pomocy. Zapraszamy kandydatów do bierzmowania i dzieci z kl. III.

4. Dziś o godz. 9.00 spotkanie scholii.

5. Bóg zapłać młodzieży z KSM-u za przygotowanie i przeprowadzenie adoracji w święto św. Stanisława Kostki „Godzina dla Jezusa”.

6. Bóg zapłać P. Wiesławowi i Damianowi Blatom za przygotowanie rusztowań jako pomoc w położeniu mozaiki. Również dziękujemy parafianom za dary na stół dla pracowników.

7. Składka z dzisiejszej niedzieli na cele inwestycyjne parafii.

8. Rada KEP ds. Migracji, Turystyki i Pielgrzymek zarządziła zbiórkę do puszek na rzecz uchodźców, którzy ucierpieli w pożarach na wyspie Lesbos. Zbiórka ta ma się odbyć w niedzielę 27 września br. we wszystkich parafiach w Polsce. Niedziela ta jest obchodzona jako Dzień Migrantów i Uchodźców. Prosimy Panie z Zespołu Caritas o pomoc w przeprowadzeniu kwesty.

9. Kościół codziennie otwarty od godz. 7.00 do 20.00, oraz wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja codziennie oprócz od godz. 15.00 do 18.00. Zapraszamy również do łączenia się w modlitwie różańcowej o 20.30.

10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, złożoną ofiarę. W tym tygodniu do sprzątania prosimy kolejne Rodziny: Wrońska, Kardyś, Kardyś, Siembor, Rozmus, Czachor.

Do użytku wewnętrznego