2020-09-28

2020-09-27

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXVI zwykła (27.09.2020r.)

2020-09-21

2020-09-20

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXV zwykła (20.09.2020r.)
Copyright © 2020 by Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni.

2020-09-13
Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXIV zwykła (13.09.2020r.)

1. Dzisiaj rozpoczynamy X Tydzień Wychowania Chrześcijańskiego który zakończy się 19 września. Jego hasłem jest: „Budujmy więzi”.

2. Dzisiejsza składka decyzją Stolicy Apostolskiej przeznaczona jest jako pomoc dla Ziemi Świętej.

3. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek święto Podwyższenia Krzyża, we wtorek wsp. N M P Bolesnej, w środę wsp. św. męczenników Korneliusza i Cypriana, w piątek święto św. Stanisława Kostki

4. W środę Nowenna do M B N Pomocy. Zapraszamy kandydatów do bierzmowania i dzieci z kl. III.

5. We czwartek ( 17 IX ) przypada rocznica napadu ZSRR na Polskę. Będziemy się modlić w int. ofiar wojny i o pokój.

6. W piątek 18 września w Święto św. Stanisława Kostki - patrona młodzieży zapraszamy, dzieci i młodzież naszej parafii, a szczególnie wszystkich członków parafialnych grup młodzieżowych, na adorację „Godzina dla Jezusa”.

7. Dziś po Mszy św. o godz. 10.00 prosimy Rodziców dzieci z kl. III i kl. VIII w związku z przygotowaniami do przyjęcia sakramentów.

8. Również dziś o godz. 9.00 spotkanie scholi.

9. Za tydzień składka na cele inwestycyjne parafii.

10. Prace przy położeniu części mozaiki na ścianie głównej, rozpoczną się we wtorek. Dlatego Msze św. we wtorek i czwartek będą tylko rano. Ze względu na prace wystawienie Najświętszego Sakramentu zostaje zawieszone od wtorku do piątku.

11. Kościół codziennie otwarty od godz. 7.00 do 20.00, oraz wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja codziennie oprócz niedzieli od godz. 15.00 do 18.00. Zapraszamy również do łączenia się w modlitwie różańcowej o 20.30.

12. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, złożoną ofiarę. W tym tygodniu do sprzątania prosimy kolejne Rodziny: Kaba, Kwaśniewicz, Kwaśniewicz, Biestek, Reguła, Nowak, Nowak.

Do użytku wewnętrznego