2020-10-27

K O M U N I K A T

2020-10-26

Warunki zyskania odpustu zupełnego w listopadzie

2020-10-26

2020-10-25

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXX zwykła (25.10.2020r.)
Copyright © 2020 by Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni.

2020-09-06
Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXIII zwykła (06.09.2020r.)

1. Dziś po sumie zmiana Tajemnic Różańcowych.

2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: we wtorek święto Narodzenia N M Panny, w sobotę wsp. N M P Rzeszowskiej.

3. W środę Nowenna do M B N Pomocy. Zapraszamy kandydatów do bierzmowania i dzieci z kl. III. Po Mszy św. zapraszamy na spotkanie Panie z Zespołu Caritas.

4. Za tydzień po Mszy św. o godz. 10.00 prosimy Rodziców dzieci z kl. III i kl. VIII w związku z przygotowaniami do przyjęcia sakramentów.

5. Bóg zapłać Paniom z KGW oraz Strażakom za udział w dożynkach gminnych i diecezjalnych. P. Kazimierzowi Kurdzielowi dziękujemy za zorganizowanie transportu wieńców.

6. Bóg zapłać P. Piotrowi Kwaśniewiczowi za renowację świeczników.

7. Dziś o godz. 9.00 spotkanie powakacyjne scholi.

8. Kościół codziennie otwarty od godz. 7.00 do 20.00, oraz wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja codziennie oprócz od godz. 15.00 do 18.00. Zapraszamy również do łączenia się w modlitwie różańcowej o 20.30.

9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, złożoną ofiarę. W tym tygodniu do sprzątania prosimy kolejne Rodziny: Pytlak, Pytlak, Wójcicki, Serafin, Żarkowski, Jaskot.

Do użytku wewnętrznego