2020-10-27

K O M U N I K A T

2020-10-26

Warunki zyskania odpustu zupełnego w listopadzie

2020-10-26

2020-10-25

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXX zwykła (25.10.2020r.)
Copyright © 2020 by Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni.

2020-08-30
Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXII zwykła (30.08.2020r.)

1. Za tydzień po sumie zmiana Tajemnic Różańcowych.

2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: we wtorek bł. Bronisławy – modlić się będziemy w rocznicę wybuchu II wojny światowej za jej ofiary, we czwartek wsp. św. Grzegorza Wielkiego.

3. Spowiedź dla dzieci i młodzieży przed rozpoczęciem roku szkolnego jutro godzinę przed Mszą św. wieczorną.

4. We wtorek nabożeństwo na rozpoczęcie roku szkolnego dla Szkoły Podstawowej o godz. 800. Do udziału zapraszamy dzieci z przedszkola z rodzicami, dzieci szkolne oraz nauczycieli, wychowawców i rodziców. (Przedszkole zapewnia opiekę dla dzieci od rana) W czasie Mszy św. będziemy dziękować Bogu za szczęśliwe wakacje i prosić o Boże błogosławieństwo na nowy rok szkolny.

5. W środę Nowenna do M B N Pomocy.

6. W tym tygodniu przypada I-szy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Godzinę przed Mszą św. i okazja do spowiedzi. W pierwszy piątek miesiąca Msze św. o godz. 6.30 i 18.00. Chorych z posługą duszpasterską w tym dniu odwiedzimy od godz. 8.00.

7. Dziś w katedrze dziękczynienie za tegoroczne plony i dzień modlitwy o Boże bł. dla pracy rolników. Dziękujemy delegacji, która reprezentuje naszą parafię na uroczystościach.

8. Sakrament Bierzmowania dla absolwentów kl. VIII w kolbuszowskiej kolegiacie 21 września godz. 18.00.

9. Kościół codziennie otwarty od godz. 7.00 do 20.00, oraz wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja codziennie oprócz niedziel od godz. 15.00 do 18.00. Zapraszamy również do łączenia się w modlitwie różańcowej o 20.30.

10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, złożoną ofiarę. W tym tygodniu do sprzątania prosimy kolejne Rodziny: Mazur, Rydzy, Kardyś, Matejek, Zieliński, Pytlak, Wachnicki,

Do użytku wewnętrznego