2021-01-18

2021-01-17

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela II zwykła (17.01.2021r)

2021-01-11

2021-01-10

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela Chrztu Pańskiego (10.01.2021r.)
Copyright © 2021 by Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni.

2020-08-23
Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXI zwykła (23.08.2020r.)

1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek święto św. Bartłomieja, w środę Uroczystość M B Częstochowskiej – odpust w Kłapówce, we czwartek wsp. św. Moniki, w piątek wsp. św. Augustyna, w sobotę wsp. męczeństwa św. Jana Chrzciciela.

2. W środę Nowenna do M B N Pomocy.

3. W przyszłą niedzielę w katedrze dziękczynienie za tegoroczne plony i dzień modlitwy o Boże bł. dla pracy rolników. Dziś dożynki gminne.

4. Powoli kończą się wakacje. Zachęcamy dzieci by w tym tygodniu skorzystały ze spowiedzi św. jako przygotowanie duchowe przed nowym rokiem szkolnym.

5. Bóg zapłać za ofiary na cele inwestycyjne i dar dla poszkodowanych w Bejrucie.

6. Kościół codziennie otwarty od godz. 7.00 do 20.00, oraz wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja codziennie oprócz od godz. 15.00 do 18.00. Zapraszamy również do łączenia się w modlitwie różańcowej o 20.30.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, złożoną ofiarę. W tym tygodniu do sprzątania prosimy kolejne Rodziny: Joanny Sajdak, Zofii Jamróz, Krystyny Filipek, Danuty Skowrońskiej, Moniki Rząsa, Weroniki Trojnackiej, Wioletty Trojnackiej.

Do użytku wewnętrznego