2020-09-28

2020-09-27

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXVI zwykła (27.09.2020r.)

2020-09-21

2020-09-20

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXV zwykła (20.09.2020r.)
Copyright © 2020 by Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni.

2020-08-09
Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XIX zwykła (09.08.2020r.)

1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek święto św. Wawrzyńca, w sobotę Uroczystość Wniebowzięcia NMP, po Mszach św. poświęcenie ziół i kwiatów, w tym dniu odpust w Ostrowach Tuszowskich.

2. W piątek Uroczystości Odpustowe ku czci św. Maksymiliana. Msze św. w tym dniu o godz. 11.00 suma z procesją i o godz. 18.00. Z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, zapraszamy chłopców do dzwonienia a dziewczynki do sypania kwiatów. Prosimy strażaków i niosących obrazy oraz feretrony. Z racji odpustu prosimy parafian, aby jak najliczniej uczcili naszego Patrona i skorzystali z łaski odpustu. Spowiedź przed tą uroczystością codziennie pół godziny przed Mszą św.

3. W środę Nowenna do M B N Pomocy.

4. Bóg zapłać za prace przed uroczystością odpustową P. Kościelnemu, Małgorzacie Rozmus oraz P. Sołtysowi za wykoszenie traw przy drogach i piękne przygotowanie naszej miejscowości na uroczystości odpustowe. P. Agnieszce Sito dziękujemy za piękne strojenie świątyni kwiatami.

5. Caritas zwraca się o pomoc dla zniszczonego Bejrutu. W Uroczystość Wniebowzięcia (sobota) przy kościele będzie zbiórka do puszek na ten cel. Prosimy Panie z Zespołu Caritas o przeprowadzenie akcji.

6. Za tydzień składka na cele inwestycyjne parafii.

7. Kościół codziennie otwarty od godz. 7.00 do 20.00, oraz wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja codziennie oprócz od godz. 15.00 do 18.00. Zapraszamy również do łączenia się w modlitwie różańcowej o 20.30.

8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, złożoną ofiarę. W tym tygodniu do sprzątania prosimy kolejne Rodziny, we czwartek na godz. 18.30; Mytych, Mytych, Skrzypczak, Leśniak, Wójcicki, Kwaśnik, Starzec, Wójcicki.

9. Na życzenie Rodziny + Stefanii Ziętek Msze św. zamawiane indywidualnie i od uczestników pogrzebu zostały przekazane poza parafię i będą odprawione w formie gregorianki w miesiącu październiku.

Do użytku wewnętrznego