2021-01-18

2021-01-17

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela II zwykła (17.01.2021r)

2021-01-11

2021-01-10

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela Chrztu Pańskiego (10.01.2021r.)
Copyright © 2021 by Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni.

2020-08-02
Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XVIII zwykła (02.08.2020r.)

1. Po sumie zmiana Tajemnic Różańcowych. W dniu dzisiejszym istnieje możliwość zyskania odpustu zupełnego „Porcjunkuli” pod zwykłymi warunkami.

2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: we wtorek wsp. św. Jana Marii Vianneya, we czwartek święto Przemienienia Pańskiego, w sobotę wsp. św. Dominika.

3. We wtorek wyruszy 42. Rzeszowska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zachęcamy do duchowej łączności i towarzyszenia kapłanom – pielgrzymom. Więcej informacji na stronie http://www.pielgrzymka.rzeszow.pl/

4. W środę Nowenna do M B N Pomocy.

5. W tym tygodniu przypada I-szy czwartek i piątek miesiąca. Spowiedź we czwartek od 17.00 dla dzieci, w piątek od 17.00 dla starszych. W I piątek miesiąca Msze wotywne o Najświętszym Sercu Pana Jezus rano o godz. 6.30 i  po południu o godz. 18.00. W tym dniu chorych odwiedzimy z posługą kapłańską od godz. 8.00.

6. We czwartek rozpocznie się odpust Przemienienia Pańskiego w Cmolasie. Tamtejsi duszpasterze zapraszają nas na uroczystości. Program odpustu jest wywieszony na tablicy ogłoszeń.

7. Za 12 dni Uroczystości Odpustowe ku czci św. Maksymiliana. Msze św. w tym dniu o godz. 00 suma z procesją i o godz. 18.00. Z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, zapraszamy chłopców do dzwonienia a dziewczynki do sypania kwiatów. Prosimy strażaków i niosących obrazy oraz feretrony. Z racji odpustu prosimy parafian, aby jak najliczniej uczcili naszego Patrona i skorzystali z łaski odpustu. Spowiedź przed tą uroczystością codziennie pół godziny przed Mszą św.

8. Polecajmy w modlitwie rolników w ich ciężkiej pracy.

9. Kościół codziennie otwarty od godz. 7.00 do 20.00, oraz wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja codziennie oprócz od godz. 15.00 do 18.00. Zapraszamy również do łączenia się w modlitwie różańcowej o 20.30.

10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, złożoną ofiarę. W tym tygodniu do sprzątania prosimy kolejne Rodziny; Wroński, Gołębiowski, Bielak, Hutta, Bujak.

Do użytku wewnętrznego