2021-01-18

2021-01-17

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela II zwykła (17.01.2021r)

2021-01-11

2021-01-10

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela Chrztu Pańskiego (10.01.2021r.)
Copyright © 2021 by Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni.

2020-07-26
Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XVII zwykła (26.07.2020r.)

1. Za tydzień po sumie zmiana Tajemnic Różańcowych. Również w następną niedzielę możliwość zyskania odpustu zupełnego „Porcjunkuli” pod zwykłymi warunkami.

2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w środę wsp. św. Marty, w piątek wsp. św. Ignacego Loyoli, w sobotę wsp. św. Alfonsa Marii Liguoriego.

3. Dziś po wszystkich mszach św. z racji św. Krzysztofa błogosławieństwo pojazdów. Jak co roku jest prośba do kierowców o wsparcie zakupu dla misjonarzy środków transportu w ramach akcji „1 gr. za jeden kilometr”. Jest to forma pomocy misjom oraz podziękowania za bezpieczną jazdę.

4. W środę Nowenna do M B N Pomocy.

5. W tym tygodniu przypada I-sza sobota miesiąca. Prosimy Grupę Modlitewną o poprowadzenie rozważań.

6. Rozpoczęły się żniwa. Polecajmy w modlitwie rolników w ich ciężkiej pracy.

7. Bóg zapłać za ofiary z ubiegłej niedzieli złożyliśmy 6897zł.

8. Kościół codziennie otwarty od godz. 7.00 do 20.00, oraz wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja codziennie oprócz od godz. 15.00 do 18.00. Zapraszamy również do łączenia się w modlitwie różańcowej o 20.30.

9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, złożoną ofiarę. W tym tygodniu do sprzątania prosimy kolejne Rodziny; Gil, Batory, Świętek, Stachnik, Kościółek.

10. Zmarła + Stefania Ziętek, jej pogrzeb będzie jutro o godz. 14.00. Dobry Jezu a nasz Panie, daj jej wieczne spoczywanie.

11. Na życzenie małżonki + Bronisława Katy Msze św. zamawiane na pogrzebie zostały przekazane w formie gregorianki poza parafię i będą odprawiane od 1-30 sierpnia.

Do użytku wewnętrznego