2020-08-10

2020-08-09

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XIX zwykła (09.08.2020r.)

2020-08-03

2020-08-02

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XVIII zwykła (02.08.2020r.)
Copyright © 2020 by Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni.

2020-06-28
Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XIII zwykła (28.06.2020r.)

1. W związku z rozpoczętymi wakacjami życzymy dzieciom, młodzieży, nauczycielom, a także wszystkim przyjezdnym gościom miłego wypoczynku i radości płynącej ze spotkania z Bogiem.

2. Za tydzień po sumie zmiana Tajemnic Różańcowych

3. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek Uroczystość Ap. Piotra i Pawła składka na Stolicę Apostolską, w piątek święto św. Tomasza Ap.

4. W Uroczystość ŚŚ AP Piotra i Pawła, Ks. Prałat będzie przeżywał 59 Rocznicę święceń kapłańskich, módlmy się w Jego intencji.

5. W środę Nowenna do M B N Pomocy.

6. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca lipca. Spowiedź codziennie godzinę przed Mszą św. W I piątek miesiąca Msze wotywne o Najświętszym Sercu Pana Jezus rano o godz. 6.30 i popołudniu o godz. 18.00. W tym dniu chorych odwiedzimy z posługą kapłańską od godz. 8.00.

7. Biskup Rzeszowski Jan Wątroba obejmuje modlitwą wszystkich poszkodowanych przez powódź w naszej diecezji, a także wolontariuszy pomagających w walce z żywiołem. W związku z zaistniałą sytuacją, Ksiądz Biskup zarządził zbiórkę do puszek we wszystkich kościołach diecezji na niedzielę 5 lipca 2020

8. Kościół codziennie otwarty od godz. 7.00 do 20.00, oraz wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja codziennie oprócz od godz. 15.00 do 18.00. Zapraszamy również do łączenia się w modlitwie różańcowej o 20.30.

9. Bóg zapłać za ofiary z ubiegłej niedzieli.

10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, złożoną ofiarę. W tym tygodniu do sprzątania prosimy kolejne Rodziny; Szczur, Przywara, Lubera, Bernaszuk, Bajor.