2020-06-01

2020-05-31

Ogłoszenia Duszpasterskie - Uroczystość Zesłania Ducha Świętego (31.05.2020r.)

2020-05-30

KOMUNIKAT DODATKOWY KURII - Zesłanie Ducha Świętego, 31.05.2020 r.

2020-05-24

Ogłoszenia Duszpasterskie - Uroczystość Wniebowstąpienia (24.05.2020r.)
Copyright © 2020 by Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni.

2020-03-29
Ogłoszenia Duszpasterskie - V Niedziela Wielkiego Postu (29.03.2020r)

1. Prosimy o zapoznanie się z nowym dekretem Biskupa Rzeszowskiego i zawartymi tam wytycznymi na najbliższy czas. Zasady te obowiązują na terenie naszej diecezji wszystkie parafie.

2. Za tydzień Niedziela Palmowa.

3. Kościół jest otwarty codziennie do prywatnej adoracji od 8.00 do 20.00.

4. Spowiedź św. codziennie od 9.00 do 10.00, po południu od 17.30 do 18.00. Prosimy nie czekać na ostatnie dni przed świętami. Spowiedź odbywać się będzie w zakrystii z zachowaniem większej odległości.

5. Zachęcamy do praktyki Komunii św. duchowej. Obszerniejsze wyjaśnienie na stronie internetowej.

6. W ty tygodniu I-szy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

7. Prosimy aby nabożeństwo Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali odprawiać w domu.

8. Codziennie w łączności z wszystkimi osobami duchownymi zachęcamy do modlitwy różańcowej w domach o godz. 20.30. Prosimy szczególnie ojców by byli „kapłanami ogniska rodzinnego” pilnując modlitwy i zachowania świątecznego charakteru niedzieli.

9. Bardzo prosimy wszystkich o poważne potraktowanie zaistniałej sytuacji, rozwagę a także o modlitwę za przyczyną św. Maksymiliana Patrona Parafii o wygaszenie epidemii, uwolnienie naszych serc od lęku i o zachowanie od negatywnych skutków przeżywanego czasu.

10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy do sprzątania Rodziny; Wróblewski, Mytych, Nowak, Krajewski, Podgórski, Blat, Korzępa, Koń. P. Kościelny będzie informował telefonicznie poszczególne rodziny przed sobotą.