2020-03-31

Wielki Tydzień w trudnym czasie - Niedziela Palmowa

2020-03-31

O spowiedzi - taki mały dekalog na czas epidemii.

2020-03-30

2020-03-29

Ogłoszenia Duszpasterskie - V Niedziela Wielkiego Postu (29.03.2020r)
Copyright © 2020 by Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni.

2020-03-15
Ogłoszenia Duszpasterskie - III Niedziela Wielkiego Postu (15.03.2020r)

1. Dyspensa Biskupa Rzeszowskiego i wytyczne Episkopatu.

2. Ze względu na zaistniałą sytuację bardzo serdecznie prosimy parafian, by przechodzili do kaplicy w dolnej części kościoła, jeżeli w górnym pomieszczeniu będzie większa liczba osób. Będzie to pewna niedogodność ale kaplica jest odrębnym obiektem. Wejście do kaplicy od strony wschodniej.

3. Dziś o godz. 15.00 - „Gorzkie Żale” z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i kazanie pasyjne.

4. W środę Nowenna do M B N Pomocy.

5. W piątek nabożeństwo „Drogi Krzyżowej” o godz. 9.00, 17.00 a po nim Msza św. o godz. 19.00 Droga Krzyżowa przygotowana przez młodzież.

6. Kościół będzie otwarty codziennie do prywatnej adoracji.

7. Spotkanie Rady Duszpasterskiej odwołane.

8. Dziś składka na inwestycje parafialne.

9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy do sprzątania Rodziny; Skowron, Starzec, Wilk, Micek, Kolano.

10. Na życzenie rodziny + Józef i Krystyna Czachor gregorianka w ich intencji będzie odprawiana poza parafią.