2020-04-12

Wielki Tydzień - Wielki Piątek

2020-04-09

Wielki Tydzień - Wielki Czwartek
Copyright © 2020 by Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni.

2020-02-16
Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela VI zwykła (16.02.2020r.)

1. Od wczoraj przeżywamy czuwanie przy relikwiach św. Jana Pawła II, które wędrują po niektórych parafiach naszej diecezji, dla upamiętnienia 100 rocznicy urodzin świętego Papieża. Jest to okazja do modlitwy i poleceniu się opiece naszego wielkiego Patrona. Bóg zapłać P. Kurdzielowi za przywiezienie z Mazur znaków obecności św. Jana Pawła II.

2. W liturgii wspominamy: w sobotę święto Katedry św. Piotra Apostoła.

3. W środę Nowenna do M B N Pomocy. Zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania i dzieci z kl. III.

4. Serdecznie dziękujemy PZC i SzKC oraz wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i pomoc podczas obchodów tegorocznego Dnia Chorego.

5. Katechezy przedmałżeńskie rozpoczną się 22 II ( sobota ) o godz. 16.00. Zapraszamy.

6. Polecajmy w modlitwach O. Rekolekcjonistę i czas rekolekcji wielkopostnych w naszej parafii.

7. Dziś składka na ogrzewanie kościoła.

8. Bóg zapłać ofiarodawcy tronu, który będzie służył jako podwyższenie pod monstrancje podczas wystawienia Najświętszego Sakramentu.

9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę, na ten tydzień prosimy następujące rodziny: Kiwak, Starzec, Opaliński, Starzec, Turbak.

10. Na życzenie Rodziny + Danuty Stępień Msze św. od uczestników pogrzebu i część Mszy św. zamawianych indywidualnie, zostało przekazane w formie gregorianki poza parafię i zostaną odprawione od 1 – 30 maja br.