2020-04-12

Wielki Tydzień - Wielki Piątek

2020-04-09

Wielki Tydzień - Wielki Czwartek
Copyright © 2020 by Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni.

2020-01-12
Ogłoszenia Duszpasterskie - II Niedziela zwykła (12.01.2020r)

1. Dziś gościmy w naszej parafii ks. Proboszcza Władysława Srebrnego z parafii bł. Władysława Findysza w Rzeszowie. Wygłosi on na wszystkich Mszach św. kazania, a ofiary składane na tacę będą przeznaczone jako pomoc w budowie kościoła.

2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w piątek wsp. św. Antoniego Opata. W następną niedzielę Uroczystość św. Józefa Sebastiana Pelczara Patrona naszej diecezji.

3. W środę Nowenna do M. B. N. Pomocy.

4. W sobotę rozpoczyna się Tydzień modlitw o jedność chrześcijan.

5. Również w sobotę zakończenie wizyty duszpasterskiej rozpoczęcie od godz. 8.00 od P. Bieleń.

6. Na stoliku za ławkami są wystawione deklaracje na kontynuację programu „Rodzina Rodzinie”. Zapraszamy do włączenia się w to bardzo wartościowe dzieło miłosierdzia. Deklaracje przyjmują P. Weronika Sondej i Lucyna Kwaśnik.

7. Spotkanie dla osób zdecydowanych i jeszcze nie na wyjazd do Medjugorie, będzie miało miejsce w następną niedzielę 19.I po Mszy o godz. 15.00. Bardzo serdecznie zapraszamy, przyjedzie ks. prowadzący i P. pilotka. Odpowiedzą na wszystkie pytania. Po spotkaniu będzie można wpłacić zaliczkę w wysokości 200zł.

8. Za tydzień składka na cele inwestycyjne parafii.

9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy do sprzątania Rodziny: Wilk, Czachor, Michałek, Nabożny, Bieleń.