2020-06-01

2020-05-31

Ogłoszenia Duszpasterskie - Uroczystość Zesłania Ducha Świętego (31.05.2020r.)

2020-05-30

KOMUNIKAT DODATKOWY KURII - Zesłanie Ducha Świętego, 31.05.2020 r.

2020-05-24

Ogłoszenia Duszpasterskie - Uroczystość Wniebowstąpienia (24.05.2020r.)
Copyright © 2020 by Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni.

2020-01-05
Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela II po Narodzeniu Pańskim (05.01.2020r)

1. Po sumie zmiana Tajemnic Różańcowych.

2. Jutro Uroczystość Objawienia Pańskiego jest to dzień pomocy misjom, dlatego modlimy się za misje i misjonarzy a ofiary składane na tace zostaną przekazane jako fundusz misyjny. Pamiętajmy w modlitwach o naszych Biskupach którzy, również w tym dniu przeżywają rocznicę święceń. Po Mszy św. o godz. 10.00 koncert kolęd na który zaprasza schola młodsza i zespół „Jarzębinki”.

3. Za tydzień niedziela Chrztu Pańskiego kończy się okres Bożego Narodzenia, chociaż kolędy śpiewamy tradycyjnie do 2 lutego M B Gromnicznej.

4. Dalszy porządek kolędy: wtorek od 14.00 od P. Piórka do P. Mazur, od Rejowca do P Świętek, środa od 00 od P. Rogowicz Parafianie mieszkający przy technikum do P. Ryło, od 14.00 Parafianie mieszkający w bloku, czwartek od 15.00 Parafianie zamieszkujący Kolonie.

5. Zapraszamy na opłatek członków AK, Rady Parafialnej i Zespołu Caritas w niedzielę 26 stycznia po Mszy św. o godz. 15.00.

6. Za tydzień na wszystkich Mszach św. będziemy gościć ks. Pr. Władysława Srebrnego budującego świątynię pw. bł. Władysława Findysza. Dekretem ks. Biskupa nasza parafia jest wyznaczona jako wspomagająca powstawanie tego kościoła. Prosimy o pomoc w ramach składki niedzielnej.

7. Spotkanie dla osób zdecydowanych i jeszcze nie na wyjazd do Medjugorie, będzie miało miejsce w niedzielę 19.I po Mszy o godz. 15.00. Bardzo serdecznie zapraszamy, przyjedzie ks. prowadzący i pilotka. Odpowiedzą na wszystkie pytania.

8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy do sprzątania Rodziny: Pyra, Zawadzki, Zawadzki, Blat, Jamróz.