2020-09-28

2020-09-27

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXVI zwykła (27.09.2020r.)

2020-09-21

2020-09-20

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXV zwykła (20.09.2020r.)
Copyright © 2020 by Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni.

2019-12-08
Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela II Adwentu
Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny (08.12.2019r)

1. Dziś Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Na sumie poświęcenie medalików dla uczniów z kl. III. Pamiętajmy również, że dziś jest Godzina Łaski od 1200 -1300.

2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

3. W środę nowenna do MBN Pomocy. Zapraszamy dzieci z kl. III i kandydatów do bierzmowania. Po Mszy św. spotkanie Pań z Zespołu Caritas.

4. Dziś zgodnie z zarządzeniem Konferencji Episkopatu Polski przeżywamy dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi Katolickiemu na Wschodzie. W związku z tym we wszystkich kościołach naszej Ojczyzny przeprowadzana jest zbiórka do puszek. Zechciejmy swoją modlitwą i ofiarą wesprzeć Kościół na Wschodzie.

5. Za tydzień składka na ogrzewanie kościoła.

6. Bóg zapłać P. Weronice Sondej i Oazie oraz osobom zaangażowanym w przygotowanie spotkania ze św. Mikołajem.

7. Bóg zapłać P. Piotrowi Kwaśniewiczowi za renowację wszystkich kinkietów w naszej świątyni.

8. Spotkanie scholi po Mszy św. o godz. 8.00.

9. Rafał Wesołowski zaprasza na uroczyste Nieszpory do Cmolasu na godz. 17.00.

10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy kolejne Rodziny: Białek, Maciąg, Mytych, Czachor, Wesołowska, Jamróz.