2019-12-09

2019-12-08

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela II Adwentu Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny (08.12.2019r)

2019-12-02

2019-12-01

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela I Adwentu (01.12.2019r)

2019-11-10
Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXXII zwykła (10.11.2019r.)

1. Jutro przypada 101 rocznica odzyskania Niepodległości Polski. Po Mszy św. o godz. 17.00 odbędzie się montaż słowno - muzyczny przygotowany przez uczniów Szkoły Podstawowej i Scholę. Do udziału w tym nabożeństwie zapraszamy parafian, zwłaszcza tych z których Rodziny ktoś oddał życie za Ojczyznę. O 20.00 wypominki za zmarłych.

2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek wsp. św. Marcina z Tours, we wtorek wsp. św. Jozafata Koncewicza, w środę wsp. śś. Męczenników Polskich; Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna.

3. W środę Nowenna do M B N Pomocy zapraszamy dzieci z kl. III i młodzież z kl. VIII. Po Mszy św. spotkanie Pań z Zespołu Caritas. Również po Mszy św. spotkanie ministrantów i lektorów.

4. Prace przy budowie ścianki zostały ukończone. Pozostaje wycięcie elementów dekoracyjnych. Przez tydzień mur będzie się suszył a po następnej niedzieli zostanie położony tynk.

5. Za tydzień składka na cele inwestycyjne parafii.

6. Po Mszy św. o godz. 8.00 spotkanie scholii.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy kolejne Rodziny: Rozmus, Tylutki, Rams, Dragan, Mytych.

Do użytku wewnętrznego