Parafia Werynia Parafia Werynia Parafia Weryniaa Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w WeryniParafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni
Ogłoszenia

2020-06-01

Intencje Mszalne

2020-05-31

Ogłoszenia Duszpasterskie - Uroczystość Zesłania Ducha Świętego (31.05.2020r.)

2020-05-30

KOMUNIKAT DODATKOWY KURII - Zesłanie Ducha Świętego, 31.05.2020 r.

2020-05-24

Ogłoszenia Duszpasterskie - Uroczystość Wniebowstąpienia (24.05.2020r.)
Copyright © 2020 by Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni.
Realizacja CodeGroup
Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w WeryniParafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w WeryniParafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w WeryniParafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w WeryniParafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni

Ogłoszenie

2019-10-20
Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXIX zwykła (.10.2019r.)

 1. Dziś rozpoczyna się Tydzień Misyjny. W modlitwie różańcowej pamiętajmy o dziełach misyjnych Kościoła i otaczajmy modlitwą misjonarzy zwłaszcza pochodzących z naszej diecezji. Za tydzień składka na misje.

 2. W najbliższą niedzielę obchodzić będziemy rocznicę poświęcenia naszego kościoła parafialnego. Dziękując Bogu za piękną świątynię, pamiętajmy w naszych modlitwach o fundatorach, budowniczych i dobrodziejach. W tej intencji ofiarujemy różaniec, na który zapraszamy wszystkich parafian.

 3. W tym tygodniu w liturgii wspominamy : we wtorek wsp. św. Jana Pawła II.

 4. W środę Nowenna do M. B. N. Pomocy. Zapraszamy szczególnie dzieci z kl. III Sz. P. i młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania.

 5. Zachęcamy do licznego udziału w nabożeństwach Różańcowych o godz. 17.00 a dla pracujących o godz. 20.00. Od środy Msze św. w kaplicy św. O. Kolbego.

 6. Dziś składka na cele inwestycyjne parafii.

 7. Bóg zapłać za prace przygotowawcze, demontaż dekoracji przy krzyżu, użyczenie i postawienie rusztowania w prezbiterium: P. Stanisławowi i Grzegorzowi Zielińskim, Markowi i Patrykowi Leszczyńskim, Jackowi Rząsie. Za pokierowanie zdjęciem figury Chrystusa z krzyża P. Janowi Bańce oraz za pomoc Piotrowi i Pawłowi Starcom. Edwardowi Sudołowi za rozmontowanie podstawy pod tabernakulum. Bóg zapłać.

 8. Bóg zapłać za ofiary z Dnia Papieskiego: złożyliśmy 1502,55gr. I 1$ USA. Bóg zapłać.

 9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień do sprzątania prosimy Rodziny: Anny Blat, Agnieszki Sito, Krystyny Drąg. Grzegorza Blat, Tadeusza Sudoł, Bogdana Stróża, Beaty Reguła.

 10. Na życzenie rodzin + Romana Gila i Tadeusza Reguły zostały zamówione gregorianki i będą odprawiane poza parafią. Za Romana Gila w listopadzie a za Tadeusza Regułę jedna od rodziny w grudniu, druga z intencji pogrzebowych do 29 stycznia.

 11. Po Mszy św. o godz. 8.00 spotkanie scholii.


 Do użytku wewnętrznego