Parafia Werynia Parafia Werynia Parafia Weryniaa Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w WeryniParafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni
Ogłoszenia

2019-12-09

Intencje Mszalne

2019-12-08

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela II Adwentu Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny (08.12.2019r)

2019-12-02

Intencje Mszalne

2019-12-01

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela I Adwentu (01.12.2019r)
Copyright © 2019 by Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni.
Realizacja CodeGroup
Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w WeryniParafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w WeryniParafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w WeryniParafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w WeryniParafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni

Ogłoszenie

2019-09-08
Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXIII zwykła (08.09.2019r.)

  1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: we czwartek wsp. NMP Rzeszowskiej, w piątek wsp. św. Jana Chryzostoma, w sobotę święto Podwyższenia Krzyża św. oraz nabożeństwo w łączności z ogólnopolską akcją Polska pod Krzyżem.

  2. Pamiętajmy w naszych modlitwach o duchowym przygotowaniu do Misji Świętych. Program misji na stronie internetowej i w gablocie.

  3. W środę Nowenna do M. B. N. Pomocy. Zapraszamy kandydatów do bierzmowania i dzieci przygotowujące się do I-szej Komunii św. Po Mszy św. spotkanie Pań z Zespołu Caritas a w kościele zbiórka ministrantów i lektorów.

  4. W niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00 spotkanie powakacyjne scholi, natomiast po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie Rodziców dzieci z kl. III i młodzieży z kl. VIII przygotowującej się do bierzmowania. Po Mszy św. o godz. 15.00 z racji bardzo ważnych spraw spotkanie Rady Duszpasterskiej na które prosimy, aby przybyli wszyscy jej członkowie.

  5. Za tydzień składka na cele inwestycyjne parafii.

  6. Bóg zapłać parafianom za ufundowanie i przywiezienie cegły na ściankę pod mozaikę za krzyżem, a P. Janowi Bańce za pomoc przy zakupie.

  7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień do sprzątania prosimy Rodziny: Bronisławy Kwaśniewicz, Elżbiety Kwaśniewicz, Agnieszki Jaskot, Lucyny Kardyś, Małgorzaty Siembor, Anny Rozmus.


 Do użytku wewnętrznego