Parafia Werynia Parafia Werynia Parafia Weryniaa Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w WeryniParafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni
Ogłoszenia

2020-05-25

Intencje Mszalne

2020-05-24

Ogłoszenia Duszpasterskie - Uroczystość Wniebowstąpienia (24.05.2020r.)

2020-05-18

Intencje Mszalne

2020-05-17

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela VI Wielkanocna (17.05.2020r)
Copyright © 2020 by Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni.
Realizacja CodeGroup
Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w WeryniParafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w WeryniParafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w WeryniParafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w WeryniParafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni

Ogłoszenie

2019-09-01
Ogłoszenia Duszpasterskie- Niedziela XXI zwykła (01.09.2019r.)

 1. W odpowiedzi na apel Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Pana Andrzeja Dudy, o uczczenie 80 rocznicy wybuchu II wojny światowej, Biskup Rzeszowski postanowił, aby w niedzielę, 1 września br. o godz. 14.00 rozbrzmiały wszystkie dzwony kościelne w naszej diecezji. Dziś modlimy się w int. ofiar wojny i o pokój na świecie.

 2. Dziś po sumie zmiana Tajemnic Różańcowych.

 3. Za tydzień wracamy do porządku niedzielnego sprzed wakacji: 8.00; 10.00; 15.00.

 4. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: we wtorek wsp. św. Grzegorza Wielkiego,

 5. W poniedziałek nabożeństwo na rozpoczęcie roku szkolnego dla Szkoły Podstawowej o godz. 800. Do udziału zapraszamy dzieci z przedszkola z rodzicami, dzieci szkolne oraz nauczycieli, wychowawców i rodziców.( Przedszkole zapewnia opiekę dla dzieci od rana) W czasie Mszy św. będziemy dziękować Bogu za szczęśliwe wakacje i prosić o Boże błogosławieństwo na nowy rok szkolny.

 6. W środę Nowenna do M. B. N. Pomocy.

 7. W tym tygodniu przypada I-szy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W te dni wystawienie Najświętszego Sakramentu godzinę przed Mszą św. i okazja do spowiedzi. W pierwszy piątek miesiąca Msze św. o godz. 6.30 i 00. Chorych z posługą duszpasterską w tym dniu odwiedzimy od godz. 8.00.

 8. W tym tygodniu rozpoczną się spotkania formacyjne po wieczornych Mszach św. W środę spotkanie członków i sympatyków Akcji Katolickiej, we czwartek spotkanie kandydatów do bierzmowania, w piątek KSM zaprasza osoby chętne do działania po ukończeniu 13 roku życia i starsze, w soboty na godz. 9.00 zaprasza Oaza, dzieci od III kl. Sz.P. i starsze. Na pierwsze powakacyjne spotkanie scholi zapraszają P. Starcowie w następną niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00 zwłaszcza dzieci, które jeszcze nie należą do scholi a chciałyby chwalić Boga swoim głosem.

 9. W każdy 8. dzień miesiąca w kaplicy DD „Tabor” sprawowana będzie Msza św. w intencji małżeństw pragnących potomstwa. Rozpoczęcie w niedzielę 8 września o godz.18. Szczegóły na tabor.rzeszow.pl

 10. Wyjazd w Bieszczady dla dzieci i młodzieży działającej w grupach parafialnych w najbliższą sobotę o godz. 6.45 zbiórka, powrót ok. godz. 20.30.

 11. Bóg zapłać P. Lucynie Kwaśnik za zorganizowanie pielgrzymki do Zamościa i Radecznicy. Strażakom, Paniom z KGW, za udział w dożynkach gminnych i diecezjalnych. Kazimierzowi Kurdzielowi dziękujemy za zorganizowanie transportu wieńca.

 12. Pamiętajmy w naszych modlitwach o duchowym przygotowaniu do Misji Świętych.

 13. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień do sprzątania prosimy Rodziny: Haliny Nowak, Krzysztofa Nowaka, Heleny Wrońskiej, Teresy Reguła, Agnieszki Biestek, Aleksandra Kabały


 Do użytku wewnętrznego