2019-12-09

2019-12-08

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela II Adwentu Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny (08.12.2019r)

2019-12-02

2019-12-01

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela I Adwentu (01.12.2019r)

Wybierz rok: 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019
«  z 3  »

Rok 2019

Misje ewangelizacyjne - Tajemnica Kościoła

Zapraszamy do wysłuchania nauki wygłoszonej podczas Misji świętych w parafii św. Maksymiliana w Weryni przez ks. Ryszarda Winiarskiego pt. "Tajemnica Kościoła".

Misje ewangelizacyjne - Tajemnica cierpienia

Zapraszamy do wysłuchania nauki wygłoszonej podczas Misji świętych w parafii św. Maksymiliana w Weryni przez ks. Ryszarda Winiarskiego pt. "Tajemnica cierpienia".

Misje ewangelizacyjne - Kapłaństwo

Zapraszamy do wysłuchania nauki wygłoszonej podczas Misji świętych w parafii św. Maksymiliana w Weryni przez ks. Ryszarda Winiarskiego pt. "Kapłaństwo".

Misje ewangelizacyjne - Małżeństwo

Zapraszamy do wysłuchania nauki wygłoszonej podczas Misji świętych w parafii św. Maksymiliana w Weryni przez ks. Ryszarda Winiarskiego pt. "Małżeństwo".

Misje ewangelizacyjne - Bierzmowanie

Zapraszamy do wysłuchania nauki wygłoszonej podczas Misji świętych w parafii św. Maksymiliana w Weryni przez ks. Ryszarda Winiarskiego pt. "Bierzmowanie 1".

Misje ewangelizacyjne - Chrzest cz. 1

Zapraszamy do wysłuchania nauki wygłoszonej podczas Misji świętych w parafii św Maksymiliana w Weryni przez ks. Ryszarda Winiarskiego pt. "Chrzest cz. 1".