2020-01-20

2020-01-19

Ogłoszenia Duszpasterskie - Uroczystość św. Józefa S. Pelczara Patrona Diecezji (19.01.2020r)

2020-01-13

2020-01-12

Ogłoszenia Duszpasterskie - II Niedziela zwykła (12.01.2020r)
Copyright © 2020 by Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni.

Wybierz rok: 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019
«  z 3  »

Rok 2019

Misje ewangelizacyjne - Tajemnica Kościoła

Zapraszamy do wysłuchania nauki wygłoszonej podczas Misji świętych w parafii św. Maksymiliana w Weryni przez ks. Ryszarda Winiarskiego pt. "Tajemnica Kościoła".

Misje ewangelizacyjne - Tajemnica cierpienia

Zapraszamy do wysłuchania nauki wygłoszonej podczas Misji świętych w parafii św. Maksymiliana w Weryni przez ks. Ryszarda Winiarskiego pt. "Tajemnica cierpienia".

Misje ewangelizacyjne - Kapłaństwo

Zapraszamy do wysłuchania nauki wygłoszonej podczas Misji świętych w parafii św. Maksymiliana w Weryni przez ks. Ryszarda Winiarskiego pt. "Kapłaństwo".

Misje ewangelizacyjne - Małżeństwo

Zapraszamy do wysłuchania nauki wygłoszonej podczas Misji świętych w parafii św. Maksymiliana w Weryni przez ks. Ryszarda Winiarskiego pt. "Małżeństwo".

Misje ewangelizacyjne - Bierzmowanie

Zapraszamy do wysłuchania nauki wygłoszonej podczas Misji świętych w parafii św. Maksymiliana w Weryni przez ks. Ryszarda Winiarskiego pt. "Bierzmowanie 1".

Misje ewangelizacyjne - Chrzest cz. 1

Zapraszamy do wysłuchania nauki wygłoszonej podczas Misji świętych w parafii św Maksymiliana w Weryni przez ks. Ryszarda Winiarskiego pt. "Chrzest cz. 1".