2020-02-17

2020-02-16

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela VI zwykła (16.02.2020r.)

2020-02-10

2020-02-09

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela V zwykła (09.02.2020r)
Copyright © 2020 by Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni.

Modlitwa w intencji Misji świętych

Aktualność, 2019-09-10
Wszechmogący Boże, spraw aby misje święte posłużyły odrodzeniu naszej parafii. Niech będą czasem budzenia sumień, pojednania i wzajemnego przebaczenia win.
Niech będą czasem słuchania natchnień jakie może wzbudzić tylko Duch Święty. Niech służą jedności małżeństw i umacnianiu więzi rodzinnych. Niech będą czasem powrotów.
Niech w tym czasie dokona się ewangeliczna refleksja zarówno nad otrzymanym dobrem jak i popełnionym złem. Pomóż nam odkryć co nazywamy wartością i dlaczego; co przekazujemy dzieciom i jakie popełniamy zaniedbania; jak używamy wolności, do której wyzwolił nas Chrystus. Daj nam ufność i wiarę Maryi. Św. Maksymilianie pokorny orędowniku naszej parafii. Módl się za nami.
Amen!