2017-12-12

REKOLEKCJE ADWENTOWE (15.12 - 17. 12. 2017 r.)

2017-12-11

2017-12-10

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela II Adwentu (10.12.2017r)

2017-12-03

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela I Adwentu (03.12.2017r)
Copyright © 2017 by Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni.

2017-09-24
Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXV zwykła (24.09.2017r)

1. Obecna niedziela jest ogólnopolskim dniem modlitwy o trzeźwość narodu.

2. Od dnia wczorajszego trwa XXXIII Pielgrzymkę Małżeństw i Rodzin na Jasną Górę. Łączymy się w modlitwie z wszystkim małżeństwami i rodzinami oraz zgodnie z zachętą ks. Biskupa pragniemy na każdej Mszy św. dokonać odnowienia przyrzeczeń małżeńskich w duchowej jedności z pielgrzymami zgromadzonymi na Jasnej Górze.

3. Za tydzień zmiana Tajemnic Różańcowych.

4. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek wsp. bł. Władysława
    z Gielniowa, w środę wsp. św. Wincentego a Paulo, we czwartek wsp. św. Wacława, w piątek święto śś Archaniołów Gabriela, Michała i Rafała, w sobotę wsp. św. Hieronima.

5. W środę Nowenna do M. B. N. Pomocy. Zapraszamy szczególnie dzieci z kl. III Sz. P. i młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania. Po Mszy św. spotkanie przed bierzmowaniem.

6. Bardzo prosimy parafian o składanie podpisów popierających prawną obronę życia. Potrzebny nr PESEL.

7. Dziś po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie z Rodzicami uczniów z kl. III
    w związku z I-szą Komunią św.

8. Bóg zapłać za ofiary z ubiegłej niedziel. Złożyliśmy 5476 zł.

9. Dziś zbiórka do puszek na potrzeby Katolickiego Radia „Via”.

1. Jeszcze raz zachęcamy na wyjazd do Czudca w sobotę 30 września do sanktuarium M B Różańca Świętego. Lista na stoliku przy wyjściu.

2. Kino „Zorza” w Rzeszowie zaprasza 11 października o godz. 19.00 na przedpremierową projekcję filmu „Dwie korony”, opowiadającego  o życiu św. Maksymiliana Kolbe. Dla naszej parafii zostało zarezerwowane 50 miejsc. Prosimy
    o zapisy w zakrystii.

3. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień do sprzątania prosimy Rodziny: Lucyny Kardyś, Małgorzaty Siembor, Anny Rozmus, Zofii Czachor, Ewy Gołąb, Sudoł Małgorzaty