2017-12-12

REKOLEKCJE ADWENTOWE (15.12 - 17. 12. 2017 r.)

2017-12-11

2017-12-10

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela II Adwentu (10.12.2017r)

2017-12-03

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela I Adwentu (03.12.2017r)
Copyright © 2017 by Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni.

2017-09-17
Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXIV zwykła (17.09.2017r)

1. Dziś 78 rocznica napaści sowieckiej na Polskę. Módlmy się za ofiary wojny i o pokój.

2. Również dziś 51 Światowy Dzień Środków Masowego Przekazu. Za tydzień zbiórka do puszek na potrzeby Katolickiego Radia „Via”.

3. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: święto św. Stanisława Kostki Patrona Polski, w środę wsp. śś Pawła, Andrzeja i Towarzyszy, we czwartek święto św. Mateusza AP i Ew, w sobotę wsp. św. O. Pio,

4. W środę Nowenna do M. B. N. Pomocy. Zapraszamy szczególnie dzieci z kl. III Sz. P. i młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania. Po Mszy św. spotkanie przed bierzmowaniem.

5. Następna niedziela jest ogólnopolskim dniem modlitwy o trzeźwość narodu.

6. Za tydzień po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie z Rodzicami uczniów z kl. III w związku z I-szą Komunią św.

7. 7 października 2017 r. w całej Polsce odbędzie się wielka modlitwa różańcowa.
    W 319 kościołach stacyjnych na terenie 22 diecezji na obrzeżach Polski zostanie podjęta modlitwa o pokój dla Polski i całego świata. „Różaniec do granic” jest kontynuacją ubiegłorocznej Wielkiej Pokuty, która odbyła się na Jasnej Górze.
    W naszej parafii zapraszamy wszystkich parafian w tym dniu na nabożeństwo wieczorne.

8. Dziś składka na cele inwestycyjne parafii.

9. Bóg zapłać młodzieży KSM i P. Jackowi Rząsie za przygotowanie i przeprowadzenie Festynu. P. Dyrektor Szkoły i P. Sołtysowi dziękujemy za użyczenie terenu na ten cel.

10. Bóg zapłać Maksymilianowi Pyrze, Wojciechowi Mytychowi, Karolowi Kolano i Łukaszowi Kardysiowi za prace na rzecz parafii.

11. Po Mszy św. o godz. 8.00 spotkanie scholii.

12. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień do sprzątania prosimy Rodziny: Bronisławy Kwaśniewicz, Agnieszki Biestek, Teresy Reguła, Haliny Nowak, Heleny Wrońskiej

13. Na życzenie Rodziny + Genowefy Wójcik Msze św. od uczestników pogrzebu i część Mszy św. zamawianych indywidualnie została przekazana poza parafię i będzie odprawiana w formie gregorianki w miesiącu październiku.