2017-09-18

2017-09-17

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXIV zwykła (17.09.2017r)

2017-09-11

2017-09-10

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXIII zwykła (10.09.2017r)
Copyright © 2017 by Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni.

2017-09-10
Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXIII zwykła (10.09.2017r)

1. Dziś rozpoczyna się Tydzień Wychowania pod hasłem „Maryja wychowawczynią pokoleń”.

2. Dziś o godz. 11.00 odpust w Kolegiacie w Kolbuszowej.

3. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: we wtorek wsp. N M P Rzeszowskiej, w środę wsp. św. Jana Chryzostoma, we czwartek święto Podwyższenia Krzyża, w piątek wsp. N M P Bolesnej, w sobotę wsp. św. męczenników Korneliusza i Cypriana. .

4. W środę Nowenna do M. B. N. Pomocy. Zapraszamy szczególnie dzieci z kl. III Sz. P. i młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania. Po Mszy św. spotkanie Zespołu Caritas.

5. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania we czwartek po Mszy św. wieczornej.

6. W niedzielę, 17 września br., Kościół w Polsce będzie obchodził 51. Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu.

7. Diecezjalny Opiekun Apostolatu Margaretka zaprasza na I Diecezjalne Rekolekcje Apostolatu Margaretka w Domu Rekolekcyjnym bł. Karoliny w Porębach Dymarskich w dniach 22-24 września 2017 r.

8. Za tydzień składka na cele inwestycyjne parafii.

9. KSM gorąco i serdecznie zaprasza dzieci i rodziców na festyn rodzinny dziś na godz. 16.00 obok budynku Szkoły Podstawowej.

10. Trwa nabór do Diecezjalnego Studium Życia Rodzinnego. Więcej informacji można znaleźć na stronie rodzina.rzeszow.pl

11. Wystawa rysunków „Wojna w Syrii widziana oczami dzieci” w Szkole Podstawowej na sali gimnastycznej. Możliwość obejrzenia poniedziałek od godz. 13.00.

12. Zebranie Stowarzyszenia na rzecz Weryni 11.09.2017 ( poniedziałek) godz. 19.00. Zapraszamy.

13. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień do sprzątania prosimy Rodziny: Małgorzaty Wachnickiej, Ludmiły Wachnickiej, Małgorzaty Pytlaka, Iwony Baran, Joanny Chrabąszcz, .