2017-09-18

2017-09-17

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXIV zwykła (17.09.2017r)

2017-09-11

2017-09-10

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXIII zwykła (10.09.2017r)
Copyright © 2017 by Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni.

2017-08-27
Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXI zwykła (27.08.2017r)

1. Dziś w katedrze dzień diecezjalnego dziękczynienia za plony. Módlmy się w int. ciężkiej pracy rolników. Dziękujemy delegacji, która reprezentuje naszą parafię podczas uroczystości.

2. Za tydzień po sumie zmiana Tajemnic Różańcowych.

3. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:w poniedziałek wsp. św. Augustyna, we wtorek wsp. męczeństwa św. Jana Chrzciciela, w piątek wsp. bł. Bronisławy.

4. W środę Nowenna do M. B. N. Pomocy.

5. W piątek 1 września pamiętajmy w modlitwach o ofiarach II wojny światowej.

6. W tym tygodniu I piątek i sobota miesiąca w te dni adoracja Najświętszego Sakramentu godzinę przed Mszą św. W związku z tym spowiedź św. dla dzieci, młodzieży przed I piątkiem we czwartek od godz. 17.00, natomiast dla starszych spowiedź w piątek od 17.00. W I piątek miesiąca Msze św. wotywne o Najświętszym Sercu Pana Jezusa rano o godz. 6.30 i po południu o godz. 18.00. W tym dniu chorych odwiedzimy z posługą kapłańską od godz.8.00. W sobotę prosimy o poprowadzenie modlitwy różańcowej Różę Zofii Frysztak.

7. Bóg zapłać za ofiary z ubiegłej niedzieli. Złożyliśmy 5564zł.

8. W związku z wichurami i nawałnicami, które dotknęły wiele rejonów północnej Polski, powodując ogromne zniszczenia i szkody we wszystkich parafiach diecezji prowadzona jest zbiórka do puszek na pomoc poszkodowanym wskutek tej klęski żywiołowej.

9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień do sprzątania prosimy Rodziny: Joanna Sajdak, Krystyna Filipek, Monika Rząsa, Joanna Wójcicka, Ewa Serafin