2017-08-14

2017-08-13

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XIX zwykła (13.08.2017r)

2017-08-08

Pielgrzymka do Matki Bożej Gietrzwałdzkiej i ... .

2017-08-07

Copyright © 2017 by Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni.

2017-08-13
Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XIX zwykła (13.08.2017r)

1. Jutro odpust w naszej parafii ku czci św. Maksymiliana. Suma będzie o godz. 11.00  i na tę Mszę św. zapraszamy strażaków, niosących obrazy, feretrony, dzieci I- komunijne w strojach i chłopców do dzwonienia a dziewczynki do sypania kwiatów. Druga Msza św. o godz. 18.00. Z racji odpustu prosimy parafian, aby jak najliczniej uczcili naszego Patrona i skorzystali z łaski odpustu.

2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: we wtorek Uroczystość Wniebowzięcia NMP, po Mszach św. poświęcenie ziół i kwiatów, w tym dniu odpust w Ostrowach Tuszowskich, we czwartek wsp. św. Jacka.

3. W środę Nowenna do M. B. N. Pomocy.

4. Bóg zapłać za wiele prac przed uroczystością odpustową: P. Jackowi Rząsie, Andrzejowi Trojnackiemu, Jerzemu Kolano, Joannie Golis, Arkadiuszowi Dypie, Kamilowi Czachorowi, Andżelice Lenart, Klaudii Bąk, Wiktorii Jagodzińskiej, Dawidowi Blat, Zbigniewowi Pytlakowi.

5. Za tydzień taca na cele inwestycyjne parafii.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień do sprzątania prosimy Rodziny: Jana Mytycha, Józefy Mytych, Genowefy Wójcik, Leśniak Andrzeja, Małgorzaty Kwaśnik.

7. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Gietrzwałdu. Prosimy o decyzję i potwierdzenie w najbliższym tygodniu. Zapraszamy.