2017-08-14

2017-08-13

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XIX zwykła (13.08.2017r)

2017-08-08

Pielgrzymka do Matki Bożej Gietrzwałdzkiej i ... .

2017-08-07

Copyright © 2017 by Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni.

2017-08-06
Ogłoszenia Duszpasterskie - Święto Przemienienia Pańskiego (06.08.2017r)

1. Dziś po sumie zmiana Tajemnic Różańcowych. W Cmolasie centralna Uroczystość Odpustowa o godz.11.00.

2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: we wtorek wsp. św. Dominika, w środę święto św. Teresy Benedykty od Krzyża – Patronki Europy, we czwartek święto św. Wawrzyńca, w piątek wsp. św. Klary. W następny poniedziałek (14 sierpnia) parafialny odpust ku czi Patrona naszej parafii św. Maksymiliana, Msze św. w tym dniu o godz. 11.00 suma, i 18.00. Zapraszamy dzieci I komunijne w strojach i chłopców do dzwonienia a dziewczynki do sypania kwiatów. Prosimy strażaków i niosących obrazy oraz feretrony. Z racji odpustu prosimy parafian, aby jak najliczniej uczcili naszego Patrona i skorzystali z łaski odpustu. Spowiedź przed tą uroczystością codziennie pół godziny przed Mszą św., Zapraszamy.

3. W Uroczystość Wniebowzięcia N. M. Panny duszpasterze z Ostrów Tuszowskich zapraszają na odpust na godz. 11.00.

4. W środę Nowenna do M. B. N. Pomocy.

5. Zbiórka ministrantów i lektorów w sobotę po wieczornej Mszy św.

6. Bóg zapłać za ofiary na środki transportu dla misjonarzy. Złożyliśmy do puszek 807 zł.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień do sprzątania prosimy Rodziny: Małgorzaty Stachnik, Teresy Wrońskiej, Małgorzaty Kościółek, Marii Wójcik, Joanny Bielak, Romana Gil, Jadwigi Gołębiowskiej, Haliny Bujak.

8. Msze św. zamawiane na pogrzebie + Stefanii Brudz indywidualnie i od uczestników pogrzebu, zostały przekazane na prośbę rodziny w formie gregorianki i będą odprawione w miesiącu październiku.