2017-11-13

2017-11-12

Ogłoszenia niedziela XXXII zwykła (12.11.2017r)

2017-11-06

2017-11-05

Ogłoszenia niedziela XXXI zwykła (04.11.2017r)
Copyright © 2017 by Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni.

2017-07-16
Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XV zwykła (16.07.2017r)

1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:we czwartek wsp. bł. Czesława, w sobotę święto św. Marii Magdaleny.

2. W środę Nowenna do M. B. N. Pomocy.

3. We czwartek pielgrzymka autokarowa do Częstochowy i Łagiewnik zbiórka o 4.45 na parkingu, koszt 50 zł. od osoby. Prosimy o powiadomienie gdyby ktoś z uczestników rezygnował, wtedy będzie można wpisać inne osoby. Potwierdzeniem wyjazdu jest wpłata 10 zł w zakrystii do wtorku.

4. Bóg zapłać P. Andrzejowi Trojnackiemu i Jerzemu Kolano za prace przy podjeździe wykonane na rzecz parafii. P. Bartłomiejowi Ryło za pomalowanie klatki schodowej na chór i salki dla młodzieży.

5. Dziś składka na cele inwestycyjne parafii.

6. Rozpoczęcie zajęć z projektu „Wakacyjna Przygoda z Rodziną” realizowana przez Akcję Katolicką w zagrodzie jeździeckiej „Mustang” - dziś o godz. 18.00. Zapraszamy.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień do sprzątania prosimy Rodziny: Krystyny Zielińskiej, Anny Fołta, Jana Tęczy, Romana Bańkowskiego, Heleny Kardyś, Magdaleny Czyżewskiej.

8. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.