2017-07-17

2017-07-16

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XV zwykła (16.07.2017r)

2017-07-10

2017-07-09

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XIV zwykła (09.07.2017r)
Copyright © 2017 by Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni.

2017-06-25
Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XII zwykła (25.06.2017r)

1. W związku z rozpoczętymi wakacjami życzymy dzieciom, młodzieży, nauczycielom, a także wszystkim przyjezdnym gościom miłego wypoczynku i radości płynącej ze spotkania z Bogiem.

2. Za tydzień po sumie zmiana Tajemnic Różańcowych.

3. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w środę wsp. św. Ireneusza, we czwartek Uroczystość ŚŚ Piotra i Pawła prządek świąteczny, składka na „świętopietrze”.

4. W Uroczystość ŚŚ AP Piotra i Pawła K Prałat będzie przeżywał 55 Rocznicę święceń kapłańskich, módlmy się w Jego intencji.

5. W środę Nowenna do M. B. N. Pomocy.

6. W setną rocznicę objawień Fatimskich zachęcamy i zapraszamy do odprawienia Nabożeństwa Pierwszych Pięciu Sobót Miesiąca jako wynagrodzenie za grzechy i ocalenie przed potępieniem. To kolejna szansa dla każdego, aby się nawrócić
    i trwać przy Panu. Maryja obiecuje wielkie łaski dla każdego kto odprawi to nabożeństwo. Zaczynamy w lipcu, kończymy w listopadzie. Piętnastominutowe rozważania poprowadzi grupa modlitewna, a o poprowadzenie modlitwy różańcowej prosimy Różę Marii Jamróz. Wystawienie Najświętszego Sakramentu godzinę przed Mszą św.

7. Dziś odpust w Kupnie.

8. W dniach 1-2 lipca 2017 r. odbędzie się Ogólnopolska Pielgrzymka Nauczycieli i Wychowawców na Jasną Górę. Wyjazdy autokarowe 1 lipca.

9. Bóg zapłać za ofiary z ubiegłej niedzieli. Złożyliśmy 5733.

10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień do sprzątania prosimy Rodziny: Eweliny Drewnickiej, Zofii Śnieżek, Teresy Śnieżek, Agaty Szlachetka, Urszuli Kapusta.