2017-08-14

2017-08-13

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XIX zwykła (13.08.2017r)

2017-08-08

Pielgrzymka do Matki Bożej Gietrzwałdzkiej i ... .

2017-08-07

Copyright © 2017 by Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni.

2017-06-18
Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XI zwykła (18.06.2017r)

1. Dziś po sumie procesja Eucharystyczna.

2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w środę  św. Alojzego Gonzagi, w piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, w sobotę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

3. W środę Nowenna do M. B. N. Pomocy.

4. Bóg zapłać wszystkim którzy przyczynili się do pięknego przeżycia Uroczystości Bożego Ciała i tak: P. Kościelnemu, rodzinom, które przygotowywały piękne ołtarze, LSO, strażakom za udział w galowych strojach i czuwanie nad bezpieczeństwem procesji, dzieciom, noszącym obrazy, feretrony i chorągwie, P. Organiście oraz wszystkim za pobożny udział w liturgii.

5. We czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała, błogosławieństwo dzieci, wianków i ziół. Zachęcamy rodziców i dzieci do jak najliczniejszego udziału w procesjach.

6. W piątek zakończenie roku szkolnego Msza św. dla Szkoły Podstawowej o godz. 8.00.

7. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na cele inwestycyjne parafii.

8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień do sprzątania prosimy Rodziny: Urszula Biestek, Anna Lis, Ryszard Lis, Teresa Tylutka, Stanisława Sobolewska.

9. Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Werynia zaprasza na II „Koncert u Tyszkiewicza” 24 czerwca o godz. 19.00 w sali pałacu w Weryni. Młodzi wykonawcy przypomną piosenki z lat 50 i 60. Wstęp wolny.