Parafia Werynia Parafia Werynia Parafia Weryniaa Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w WeryniParafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni
Ogłoszenia

2018-05-21

Intencje Mszalne

2018-05-20

Ogłoszenia Duszpasterskie - Uroczystość Zesłania Ducha Świętego (20.05.2018r)

2018-05-14

Intencje Mszalne

2018-05-13

Ogłoszenia Duszpasterskie - Uroczystość Wniebowstąpienia (13.05.2018r.)
Copyright © 2018 by Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni.
Realizacja CodeGroup
Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w WeryniParafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w WeryniParafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w WeryniParafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w WeryniParafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni

Ogłoszenie

2017-06-04
Ogłoszenia Duszpasterskie - Uroczystość Zesłania Ducha Świętego (04.06.2017r)

 1. Dziś Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Kończy się Okres Wielkanocy

 2. Po sumie zmiana Tajemnic Różańcowych.

 3. Dziś, 4 czerwca, w Święto Dziękczynienia, w Roku św. Brata Alberta, dziękujemy za chleb. W tym dniu odbywa się także w całej Polsce zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie.

 4. W liturgii wspominamy: w poniedziałek święto N M P Matki Kościoła odpust w Zarębkach o godz. 18.00, , w niedzielę Ur. Trójcy św. odpust w Mechowcu.

 5. W środę nowenna do M B N Pomocy. Po Mszy św. spotkanie członków i sympatyków AK na plebani.

 6. Biskupi polscy dokonają Aktu Poświęcenia Kościoła w Polsce Niepokalanemu Sercu Maryii we czwartek 6 czerwca. Pamiętajmy w tym dniu o włączeniu się w modlitwę.

 7. Za tydzień suma wyjątkowo o godz. 11.00.

 8. Bóg zapłać P. Weronice Sondej za przygotowanie wystawy o Matce Bożej. Wystawa miała miejsce w Domu Ludowym i trwała przez cały miesiąc maj.

 9. Bóg zapłać wszystkim, którzy przygotowali piękny program z racji Dnia Matki.

 10. Bóg zapłać Małgorzacie Rozmus i Andżelice Mytych za zaangażowanie w miesiącu maju.

 11. Bóg zapłać Róży Czesława Wilka za poprowadzenie adoracji wynagradzającej.

 12. Wyjazd na koncert „ Jednego Serca – Jednego Ducha” do Rzeszowa we czwartek w Uroczystość Bożego Ciała o godz. 18.00. Dzieci ze Szkoły Podstawowej mogą się zapisywać jeżeli pojedzie z nimi osoba dorosła jako opiekun. Gimnazjaliści i starsi winni przynieść zgodę Rodziców. Będzie zamówiony autokar zapisy w zakrystii. Członkowie grup parafialnych bezpłatnie inne osoby 10 zł.

 13. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień do sprzątania prosimy Rodziny: Agnieszki Mierzejewskiej, Zofii Jadach, Małgorzaty Koza, Barbary Boronowicz, Karoliny Stępień, Kazimiery Kogut, Janiny Bieleń, Witolda Cesarza, Anny Surdej, Bogumiły Wiącek