2017-06-19

2017-06-18

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XI zwykła (18.06.2017r)

2017-06-12

2017-06-11

Ogłoszenia Duszpasterskie - Uroczystość Trójcy Świętej (11.06.2017r)
Copyright © 2017 by Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni.

2017-06-04
Ogłoszenia Duszpasterskie - Uroczystość Zesłania Ducha Świętego (04.06.2017r)

1. Dziś Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Kończy się Okres Wielkanocy

2. Po sumie zmiana Tajemnic Różańcowych.

3. Dziś, 4 czerwca, w Święto Dziękczynienia, w Roku św. Brata Alberta, dziękujemy za chleb. W tym dniu odbywa się także w całej Polsce zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie.

4. W liturgii wspominamy: w poniedziałek święto N M P Matki Kościoła odpust w Zarębkach o godz. 18.00, , w niedzielę Ur. Trójcy św. odpust w Mechowcu.

5. W środę nowenna do M B N Pomocy. Po Mszy św. spotkanie członków i sympatyków AK na plebani.

6. Biskupi polscy dokonają Aktu Poświęcenia Kościoła w Polsce Niepokalanemu Sercu Maryii we czwartek 6 czerwca. Pamiętajmy w tym dniu o włączeniu się w modlitwę.

7. Za tydzień suma wyjątkowo o godz. 11.00.

8. Bóg zapłać P. Weronice Sondej za przygotowanie wystawy o Matce Bożej. Wystawa miała miejsce w Domu Ludowym i trwała przez cały miesiąc maj.

9. Bóg zapłać wszystkim, którzy przygotowali piękny program z racji Dnia Matki.

10. Bóg zapłać Małgorzacie Rozmus i Andżelice Mytych za zaangażowanie w miesiącu maju.

11. Bóg zapłać Róży Czesława Wilka za poprowadzenie adoracji wynagradzającej.

12. Wyjazd na koncert „ Jednego Serca – Jednego Ducha” do Rzeszowa we czwartek w Uroczystość Bożego Ciała o godz. 18.00. Dzieci ze Szkoły Podstawowej mogą się zapisywać jeżeli pojedzie z nimi osoba dorosła jako opiekun. Gimnazjaliści i starsi winni przynieść zgodę Rodziców. Będzie zamówiony autokar zapisy w zakrystii. Członkowie grup parafialnych bezpłatnie inne osoby 10 zł.

13. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień do sprzątania prosimy Rodziny: Agnieszki Mierzejewskiej, Zofii Jadach, Małgorzaty Koza, Barbary Boronowicz, Karoliny Stępień, Kazimiery Kogut, Janiny Bieleń, Witolda Cesarza, Anny Surdej, Bogumiły Wiącek