2017-12-12

REKOLEKCJE ADWENTOWE (15.12 - 17. 12. 2017 r.)

2017-12-11

2017-12-10

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela II Adwentu (10.12.2017r)

2017-12-03

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela I Adwentu (03.12.2017r)
Copyright © 2017 by Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni.

2017-05-28
Ogłoszenia Duszpasterskie - Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego (28.05.2017r)

1. Poświęcenie kaplicy św. Jana Nepomucena po renowacji dziś o godz. 19.00, po poświęceniu majówka i śpiewanie pieśni maryjnych. Zapraszamy.

2. W liturgii wspominamy: w poniedziałek wsp. św. Urszuli Ledóchowskiej, w środę święto Nawiedzenia Najświętszej M Panny, w piątek rocznica Konsekracji Katedry w Rzeszowie – święto, w sobotę wsp. św. Karola Lwangi i Towarzyszy

3. W środę Nowenna do M. B. N. Pomocy.

4. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W związku z tym spowiedź św. dla dzieci, młodzieży przed I piątkiem w czwartek od godz. 17.00, natomiast dla starszych w piątek od 17.00. W I piątek miesiąca Msze wotywne o Najświętszym Sercu Pana Jezusa rano o godz. 6.30 i po południu o godz. 18.00. W tym dniu chorych odwiedzimy z posługą kapłańską od godz. 8.00. Tradycyjnie czwartek, piątek i sobotę wystawienie Najświętszego Sakramentu godzinę przed Mszą św.
    W sobotę prosimy o poprowadzenie modlitwy różańcowej z rozważaniami Różę Czesława Wilka.

5. Zbliża się Uroczystość Bożego Ciała i dlatego potrzeba przygotować 4 ołtarze. W tym roku prosimy by przygotowały je Rodziny: ołtarz I-szy od P. Krystyny Drąg do P. Józefa Białka, ołtarz II Pola Weryńskie od P. Leszka Bielenia do P. Zofii Zygo, ołtarz III od P.  Marii Drąg do P. Mary Lenart, ołtarz IV od P. Juliana Zuby do P. Beaty Reguła.

6. Bóg zapłać za ofiary z ubiegłej niedzieli. Złożyliśmy 4895zł i 1E

7. Dziś składka na radio „Via”

8. W niedzielę, 4 czerwca, w Święto Dziękczynienia, w Roku św. Brata Alberta, będziemy dziękować za chleb. W tym dniu odbędzie się także w całej Polsce zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie.

9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień do sprzątania prosimy Rodziny: Marta Bieleń, Anna Rumak, Milena Rozenajgier, Małgorzata Ryło, Krystyna Czachor