2018-05-21

2018-05-20

Ogłoszenia Duszpasterskie - Uroczystość Zesłania Ducha Świętego (20.05.2018r)

2018-05-14

2018-05-13

Ogłoszenia Duszpasterskie - Uroczystość Wniebowstąpienia (13.05.2018r.)
Copyright © 2018 by Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni.

2017-05-21
Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela V Wielkanocna (14.05.2017r)

1. Poświęcenie kaplicy Maczków po renowacji dziś o godz. 17.00, po poświęceniu majówka i śpiewanie pieśni maryjnych. Zapraszamy.

2. W liturgii wspominamy: w środę N M P Wspomożycielki odpust w Kolbuszowej Górnej, w piątek wsp. św. Filipa Nereusza.

3. W środę Nowenna do M. B. N. Pomocy.

4. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych zwłaszcza dzieci.

5. Dziś składka na cele inwestycyjne parafii.

6. Bóg zapłać za ofiary do puszek na rzecz ofiar wojny w Syrii. Złożyliśmy 872 zł.

7. Za tydzień składka na radio „Via”

8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień do sprzątania prosimy Rodziny: Krystyny Godlewskiej, Mirosławy Cieśla, Teresy Kardyś, Agaty Gul, Barbary Okoniewskiej.

9. Na życzenie Rodziny + Janiny Rozmus Msze św. od uczestników pogrzebu i część Mszy św. zamawianych indywidualnie zostały przekazane w formie gregorianek i zostaną odprawione w czerwcu i wrześniu.