2017-10-20

POMAGAM- POŻAR

2017-10-16

2017-10-15

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXVIII zwykła (15.10.2017r)

2017-10-08

Duszpasterskie - Niedziela XXVII zwykła (08.10.2017r)
Copyright © 2017 by Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni.

2017-05-14
Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela V Wielkanocna (14.05.2017r)

1. W liturgii wspominamy: we wtorek św. Andrzeja Boboli Patrona Polski.

2. W środę Nowenna do M. B. N. Pomocy. Po Mszy św. spotkanie Zespołu Caritas na plebani.

3. W sobotę rocznica konsekracji Ks. bp Ordynariusza módlmy się w Jego intencji.

4. Dziś zbiórka do puszek we wszystkich kościołach naszej diecezji na rzecz Syrii pogrążonej od kilku lat w wojnie.

5. Za tydzień składka na cele inwestycyjne parafii.

6. Zakończyły się prace renowacyjne przy kapliczce Maczków. Bardzo serdecznie dziękujemy Darczyńcy. Prace prowadził P. Krzysztof Komaniecki. Zostały również wykonane  nakładki izolujące na siedzenia ławek. Bóg zapłać Ofiarodawcy.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień do sprzątania prosimy Rodziny: Anny Baran, Zofii Kata, Stanisława Kata, Aleksandry Mazur, Agaty Rogowicz.