2017-10-20

POMAGAM- POŻAR

2017-10-16

2017-10-15

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXVIII zwykła (15.10.2017r)

2017-10-08

Duszpasterskie - Niedziela XXVII zwykła (08.10.2017r)
Copyright © 2017 by Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni.

2017-05-07
Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela IV Wielkanocna (07.05.2017r)

1. Dziś Niedziela Dobrego Pasterza i rozpoczynamy Tydzień Modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.

2. W liturgii wspominamy: w poniedziałek Uroczystość św. Stanisława Patrona Polski.

3. W środę Nowenna do M. B. N. Pomocy. Po Mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej na plebani.

4. W sobotę 100 rocznica Objawień M Bożej w Fatimie. Zapraszamy w tym dniu parafian na adorację Najświętszego Sakramentu i modlitwę Różańcową od godz. 17.00.

5. Rada Duszpasterska podczas spotkania w ubiegłą niedzielę, wyłoniła wykonawcę i wskazała projekt wg. którego zostanie zmieniony wystrój prezbiterium wraz z wyposażeniem. Wybrano propozycję P. Macieja Kauczyńskiego z Krakowa. Komisja Kurii Diecezjalnej do Spraw Sztuki Kościelnej zaakceptowała wybór oraz przedstawione przez Radę uwagi względem projektu. Realizacja projektu będzie zależała od możliwości czasowych artysty i finansowych parafii. Całość prac zostanie prowadzona etapami.

6. Za tydzień składka na cele inwestycyjne parafii.

7. Bóg zapłać P. Jackowi Rząsie wraz z młodzieżą za bezinteresowne prace przy kościele.

8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień do sprzątania prosimy Rodziny: Edyty Parzych, Anna Stachnik, Anna Lubach, Krystyna Magda, Monika Michalska, Maria Magda