2019-08-12

2019-08-11

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XIX zwykła (11.08.2019r.)

2019-08-04

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XVIII zwykła (04.08.2019r.)

2019-07-28

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XVII zwykła (28.07.2019r.)

2015-12-27
Ogłoszenia Duszpasterskie - Uroczystość Świętej Rodziny (28.12.2015r.)

1. Uroczystość Św. Rodziny obchodzona w liturgii w pierwszą niedzielę po Bożym Narodzeniu jest szczególnym świętem wszystkich katolickich rodzin. W dniu dzisiejszym staje przed nami Święta Rodzina z Nazaretu. W zwykłym domu jakich było wiele, w skromnych warunkach rozwijało się najszczęśliwsze życie rodzinne oparte na prawie Bożym. Wpatrzeni dziś w Świętą Rodzinę prośmy, aby w naszych rodzinach panowała atmosfera wzajemnej miłości, radości i pokoju. Pamiętajmy w naszych modlitwach o Ks. Bp Ordynariuszu Janie z racji Jego Imienin. Po sumie koncert kolęd naszego chóru Oratorium. Serdecznie zapraszamy.

2. We czwartek przypada wspomnienie św. Sylwestra I papieża i ostatni dzień roku kalendarzowego 2015. Wieczór tego dnia winniśmy przeżyć pod znakiem wdzięczności Bogu za otrzymane łaski a równocześnie przebłagania Go za grzechy i zaniedbania. Niech więc każdy znajdzie chwilę czasu, aby w tym dniu być na nabożeństwie. O godz. 15.00 - Uroczyste Nieszpory, w czasie których zostanie wygłoszone okolicznościowe kazanie. Po tym nabożeństwie będzie Msza św. Przypominamy, że za udział w nabożeństwie na zakończenie roku można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

3. W piątek przypada pierwszy dzień Nowego Roku – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki, Katolicki Dzień Pokoju i pierwszy dzień Nowego Roku kalendarzowego 2016. Za odśpiewanie hymnu do Ducha Św. Można zyskać odpust zupełny. Msze św. w tym dniu jak w każdą niedzielę.

4. Chorych z posługą duszpasterską odwiedzimy w sobotę od godz. 8.00.

5. Za tydzień po sumie zmiana Tajemnic Różańcowych.

6. W najbliższą niedzielę składka na Sem. Duchowne w Rzeszowie.

7. W tym tygodniu rozpoczniemy wizytę duszpasterską zwaną kolędą. Celem kolędy jest błogosławienie mieszkań i domów oraz nawiązanie bliższego kontaktu z parafianami. Dlatego prosimy, by w miarę możliwości wszyscy domownicy byli obecni na kolędzie. Ofiary z racji kolędy prosimy składać w kopertach na tacę. Podajemy porządek kolędy. Poniedziałek początek od godz. 8.00. Ks. Prałat od ks. parafianie mieszkający na Kolonii od P. Bańkowskich do P. Biestków, ks. Proboszcz od P. Fabińskiej do P. Zygo oraz Rejowiec do P. Mazurów do Czyżewskich, wtorek ks. Prałat od P. Kardyś do P. Jana Kwaśnika, ks. Proboszcz parafianie mieszkający w Bloku, i od P. Kata do P. Skrzelów, środa Ks. Prałat od. P. Edwarda Starca do P. Ireny Stec ks. Proboszcz od P. Cieśla do P. Fitał.

8. Bóg zapłać za składkę na ogrzewanie złożyliśmy 5539zł.

9. Bóg zapłać za sprzątanie i udekorowanie kościoła. Na ten tydzień prosimy do sprzątania Rodziny: Małgorzaty Bieleń, Zofii Mytych, Marii Mytych, Bogumiły Nowak, Teresy Majewskiej, Marii Majewskiej.