2019-08-12

2019-08-11

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XIX zwykła (11.08.2019r.)

2019-08-04

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XVIII zwykła (04.08.2019r.)

2019-07-28

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XVII zwykła (28.07.2019r.)

2015-11-15
Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXXIII zwykła (15.11.2015r)

1. W przyszłą niedzielę - ostatnią niedzielę Roku Liturgicznego oddamy cześć Chrystusowi Królowi Wszechświata. Jest to święto patronalne Akcji Katolickiej i KSM. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i odmówienie aktu poświęcenia się rodzaju ludzkiego Najświętszemu Sercu Jezusowemu. Za udział w tym nabożeństwie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. sumie zmiana Tajemnic Różańcowych.

2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: we wtorek wsp. św. Elżbiety Węgierskiej, w środę wsp. bł. Karoliny Dz. i M. Patronki Diecezji, po Mszy św. ucałowanie relikwii błogosławionej, we czwartek wsp. bł. Salomei, w piątek wsp. św. Rafała Kalinowskiego, w sobotę wsp. Ofiarowania N M Panny.

3. W środę Nowenna do M B N Pomocy. Po Mszy św. spotkanie młodzieży z kl. III gimnazjum. Ostatnio kandydaci przeżywali swoje trzydniowe rekolekcje w Zaczerniu. Bóg zapłać P. Lucynie Kwaśnik i Elżbiecie Kolano za opiekę nad młodzieżą w tym czasie.

4. Zachęcamy do udziału w modlitwach wypominkowych.

5. W piątek Panie z Zespołu Caritas prosimy o poprowadzenie modlitwy w int. uwikłanych w nałogi.

6. Zostało wymienione 17 okien w dolnej części kościoła. Liczymy, że to poprawi izolację cieplną zimą i ułatwi wentylację latem. Bóg zapłać za pracę przy montażu P. Leszkowi Gąsce, Adamowi Rząsie, Kamilowi Czachorowi i Krystianowi Pyrze.

7. Bóg zapłać za ofiary z Dnia Solidarności z Kościołem Prześladowanym zebraliśmy 735, zł 26 gr.

8. Dziś składka na cele inwestycyjne parafii.

9. Wczoraj został rozegrany w Cmolasie dekanalny turniej ministrantów w piłce nożnej. Bóg zapłać opiekunom i uczestnikom. Drużyna ministrantów ze Sz. P. otrzymała puchar za udział a drużyna gimnazjum zajęła I miejsce i będzie reprezentować dekanat Kolbuszowa-Wschód w rozgrywkach diecezjalnych

10. Bóg zapłać za, sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy do sprzątania Rodziny: Leszka Bielenia, Ewa Babula, Józef Rembisz, Roman Wilk, Anna Komaniecka, Iwona Bąba, Zofia Zygo, Albina Sudoł, Kinga Bieleń, Gołąbek