2019-11-11

2019-11-10

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXXII zwykła (10.11.2019r.)

2019-11-03

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXXI zwykła (03.11.2019r.)

2019-10-28

Intencje Mszalne (28.10.-03.11. 2019 r.)

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXVII zwykła (06.10.2019r.)

1. Dziś po sumie zmiana Tajemnic Różańcowych.

2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek wsp. N M P Różańcowej,

3. W środę Nowenna do M. B. N. Pomocy. Zapraszamy szczególnie dzieci z kl. III Sz. P. i młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania. Po Mszy św. spotkanie Pań z Zespołu Caritas na plebani a w kościele zbiórka dla ministrantów.

4. Za tydzień taca na Seminarium Duchowne i jednocześnie prośba by potraktować ją jako zbiórkę jesienną na rzecz tegoż Seminarium.

5. Zachęcamy do licznego udziału w nabożeństwach Różańcowych o godz. 17.00 a dla pracujących o godz. 20.00.

6. W niedzielę, 13 października, będziemy przeżywać XVIII Dzień Papieski. Z tej racji jak co roku zbierać będziemy ofiary do puszek na zewnątrz kościoła na rzecz stypendiów dla młodzieży uzdolnionej a pochodzącej z rodzin ubogich.

7. Również w niedzielę (13 X) dzień imienin Ks. Bpa Edwarda Białogłowskiego – polecajmy Czcigodnego Solenizanta naszym modlitwom.

8. Składamy podziękowanie parafianom, którzy złożyli ofiarę do skarbonki św. Antoniego. Złożyliśmy 2324,85gr.

9. Zbliża się miesiąc pamięci modlitewnej o naszych zmarłych. Jak co roku, tak i w tym, przyjmować będziemy na wypominki „bowiem zbawienną jest rzeczą modlić się za umarłych, aby zostali uwolnieni od grzechów”. Informujemy parafian, że będziemy przyjmować na wypominki miesięczne i roczne. Przy wypominkach rocznych prosimy zaznaczyć przed którą Mszą św. mają być wspominani nasi zmarli.

10. Zapraszamy na pielgrzymkę do Medjugorie w dniach 01-09 lipca 2020r. Pielgrzymka ma charakter rekolekcji w drodze. Program na stronie parafialnej, w gablocie i zakrystii. Zapisy w każdą środę w zakrystii u P. Lucyny Kwaśnik. Zaliczka 200zł. w styczniu 2020r. Zapraszamy.

11. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień do sprzątania prosimy Rodziny: Magdaleny Bańka, Krystyny Broda, Teresy Rębisz, Krystyny Lenart, Ewy Lenart, Małgorzaty Leszczyńskiej, Anny Zielińskiej, Moniki Bajor, Anny Koń, Grażyny Koń, Barbary Starzec.

Do użytku wewnętrznego